Panorama miasteczka

    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Lut 11, 2012 2:57 pm

    First topic message reminder :

    Nie wiem jak się tutaj znalazł! Pewnie ciągle nie mógł się przyzwyczaić do obecnej sytuacji, biedak! Zapewne miał gitarę, siedział na ławce i coś nostalgicznie brzdąkał. Musiał się zastanowić co powie Lei, pewnie była na niego cholernie zła! I musiał się zastanowić co zrobić. A na dodatek teraz jeszcze rozkręci się wszystko z Madison, ale będzie uroczo!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:20 pm

    Hahha, Barbra w ogóle wie, kto jest ojcem?xd Bo jak Aiden poczyta sobie o niej w internecie, to się biedny pospina!
    - Aiden. Cześć - powiedział z rozbawieniem. Ale jemu też się zdarzało zapomnieć jakieś imię, więc był skłonny jej wybaczyć! W ogóle nie miał do nich pamięci
    - Owszem, ten. Dzięki niemu patrzysz teraz na współwłaściciela klubu - odparł wypinając dumnie pierś, nieco teatralnie oczywiście.
    - W ramach wdzięczności faktycznie nazwałem go twoim imieniem - dodał z jednokącikowym uśmieszkiem. Aż mu się zrobił dołeczek w policzku.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:25 pm

    Ma dwóch kandydatów, w tym jednego bardziej prawdopodobnego, ale znając życie to drugi nim jest! No wiesz, jeszcze niedawno wcale nie była taką dupodajką. Gdyby zaszła w ciążę dwa tygodnie później, to już miałaby większy problem, biedna. ;d
    - No tak, tak właśnie powiedziałam. - powiedziała szybko, uśmiechając się dalej, chociaż w duchu skarciła się za tę pomyłkę. Ale nie mogła przecież pamiętać imienia każdego faceta, z którym spała, nie wymagajmy od niej niemożliwego! ;d - No proszę! Gratuluję! - klasnęła w dłonie raz i pozostawiła je takie splecione. - To znaczy, że mogę teraz wejść do TWOJEGO klubu i poprosić o baśkę? - zaśmiała się, bo śmiesznie to brzmiało. Szkoda, że nie mogła pójść i spróbować, bo niby nie powinna pić.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:35 pm

    Ahahha, i tak jest biedna xd. Aiden uśmiechnął się z rozbawieniem, bo przecież wyraźnie słyszał Adrien, ale nie miał zamiaru wchodzić z nią w dyskusje. To przecież zwykła błahostka! Wybaczył jej tę pomyłkę.
    - Dzięki. I pewnie, dla ciebie nawet na koszt firmy - odparł, uśmiechając się jeszcze bardziej uroczo. W ogóle cały był uroczy. Lubię go xd.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:40 pm

    No jest! Jak ostatnio wszystkie moje postacie. Jestem okrutna! Dobrze, że jej wybaczył, chociaż on był dla niej dobry.
    - No właśnie, ja to chyba też powinnam dostawać jakiś odsetek dochodów, w końcu moje imię jest zastrzeżone! - roześmiała się od razu. Pewnie gdyby jej menadżer się o tym dowiedział, to od razu by się o to wykłócał i kazał Baśce pozwać Aidena albo wykupić cały klub. Też go lubię. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:46 pm

    Lubimy dramaty!<3
    - Eh, właśnie tego się obawiałem. Ale może da się mimo wszystko to jakoś obejść? Ten drink sprzedaje się najlepiej i zbankrutowalibyśmy - powiedział znów z teatralnym zmartwieniem. Coś czuję, że trochę go minęłam z powołaniem. Powinien zostać aktorem! I lepiej, żeby się jednak menadżer nie dowiedział xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 5:57 pm

    Wiadomo! <3
    - Zawsze można to obejść tak, że pomogę wam w rozreklamowaniu klubu. - poruszyła brwiami. Ach, ta Baśka. Widziała okazję, żeby rozreklamować samą siebie i zawsze z niej korzystała. Szczególnie teraz, kiedy skandal z ciążą mógł zrujnować jej karierę. Dostała już dziś telefon od producentów jej najnowszego filmu, którzy byli gotowi zerwać z nią kontrakt - nie mogła przecież z wielkim brzuchem latać przed kamerą! I Baśka go zawsze może wkręcić do jakiegoś filmu i tak rozpocznie się jego kariera, od barmana do laureata Oscara!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 6:03 pm

    Aiden uśmiechnął się. Zdążył już zorientować się, że jest tą aktorką, która ma grać w najnowszym filmie jego ulubionego reżysera. Był kinomanem i miał wszystkie możliwe filmy, które były warte obejrzenia. Cała ściana w jednym z pokoi była zastawiona filmami. Że też nie zorientował się wcześniej!
    - Właściwie nie mielibyśmy pewnie nic przeciwko - odparł z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 6:08 pm

    Miała zagrać nową dziewczynę Bonda! A ta jak wiadomo nie mogła latać ciężarna. Chyba że urodziłaby dziecko Bonda! Cóż, Barbra i tak powiedziała producentom, że ta sprawa z ciążą to tylko głupie plotki, ale musiała jak najszybciej coś wymyślić, żeby nie stracić kariery. I była przekonana, że Aiden od początku wiedział, kim ona jest. Bo według niej nie można było nie wiedzieć!
    - Zostałeś współwłaścicielem i od razu byś chciał najważniejsze decyzje sam podejmować! - zaśmiała się.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 6:15 pm

    Dziecko bonda byłoby super! I Aiden pewnie by ją znielubił gdyby się dowiedział, że usunęła dziecko. Byłby gotów je wychować, gdyby się zgodziła tego nie robić! Albo i nie. Ale dobry był z niego chłopiec. Zaśmiał się słysząc jej słowa.
    - No tak. Muszę to najpierw skonsultować. Ale bylibyśmy zaszcyceni - odparł wciąż ze śmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 6:17 pm

    To chyba ją znielubi. Chociaż nie! Pewnie obróci wszystko na swoją korzyść. Chciała zrobić to po cichu, ale skoro wszyscy się już i tak dowiedzieli, to powie, że straciła dziecko! Albo ogólnie wytłumaczy się, że od początku to były tylko głupie plotki bez ziarenka prawdy.
    - Jak już się zdecydujecie, to wiesz, gdzie mnie szukać. - puściła do niego oczko. Chociaż chyba nie wiedział. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 6:20 pm

    Straszna jest jednak;<. No ale cóż, wolała swoją karierę! Aiden i tak jej dobrze nie znał, a plotek nie czytał, więc pewnie się nie dowie;d.
    - Jasne. Zadzwonimy do twojego menadżera - odparł, uśmiechając się znów tylko jednym kącikiem ust. Bo nie wiedział jednak jak ją inaczej znaleźć xd.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 8:46 pm

    Ano jest! To straszna egoistka, intrygantka i manipulatorka, dokładnie tak! Nie będę nawet jej bronić, bo niestety się nie da. Nawet nie mogę powiedzieć, że gdzieś głęboko w serduszku jest uczuciowa i wrażliwa, bo nawet zdradziła swojego księcia. ;c Więc dobrze, że Aiden o niej niewiele wiedział, haha!
    - Albo wpadnę niedługo do klubu, żeby spróbować tego przesławnego drinka i wtedy mi powiesz. - wymyśliła. Wpadła to ona już, ale w ciążę. Nieważne. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 9:03 pm

    - Możesz wpaść. Zapraszamy - uśmiechnął się. I pewnie rozmawiali jeszcze jakiś czas, a potem się rozeszli, bo przepraszam Cię, ale strasznie nie mam na niego weny;ccc. Mogę Ci dać kogoś innego!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pon Lut 27, 2012 9:10 pm

    Spoczko! Ona pewnie też nie była za bardzo w nastroju przez to wszystko. Możesz dać Jaspera dla Lucy na przykład, bo to bff. Ale zacznij!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 4:32 pm

    to spacerowali, spacerowali i zaspacerowali aż tutaj a aliie się zmęczyła, więc nakazała postój. była raczej dość leniwa i nie miala najlepszej kondycji więc nie mogła chocić za daleko a pewnie w dodatku się wystroiła. dobrze, że było chociaż ciepło dość! to nie zmarzła. - leo zaraz umrę. - jęknęła opadając na jakąś ławeczkę z drzewa, którą zbudowali zmęczeni turyści.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 4:39 pm

    Roześmiał się, przyglądając się Allie dłuższą chwilę, a potem usadowił się obok niej na ławce, obejmując ją ramieniem. - Nie umieraj, Allie. Musisz chyba zapisać się na siłownię albo zacząć biegać, bo jak padasz po krótkim spacerku to nie jest z tobą dobrze - stwierdził, cmokając ją w dolną wargę, gładząc ją po ramionku.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 4:43 pm

    - to był krótki spacerek? leo, przeszliśmy chyba jakiś tysiąc kilometrowy maraton i to w większości pod górę! - jęknęła i spojrzała na niego. - czy ty jesteś jakimś robotem, że w ogóle się nie zmęczyłeś? - zapytała przyglądając mu się uważnie. zastanawiała się czy wcześniej by nie zauważyła jakiś robotowych objawów u niego bo przecież była mądrą dziewczynką! oparła się o niego i sapnęła ciężko.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 4:53 pm

    Roześmiał się, kręcąc głową. - Allie, nie bądź głupia. Po prostu masz beznadziejną kondycję, naprawdę nie szliśmy długo. Ale jak jesteś taka zmęczona to zaniosę cię z powrotem do domu - obiecał jej, nachylając się nad nią, by cmoknąć ją w dolną wargę, uśmiechając się potem do jakiejś ślicznej blondyneczki, która prawie wpadła na starszego pana karmiącego gołębie, bo się na Leo zapatrzyła. NIC DZIWNEGO. Też bym się na niego gapiła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 5:00 pm

    Też się jej nie dziwię!! sama bym się zapatrzyła ;x - przesadzasz, wcale nie mam takiej beznadziejnej kondycji leo. - pokręciła głową bo była przekonana o tym, że ma najlepszą kondycję na świecie! jednak jak widać wychodziło inaczej. - nie doniósł byś mnie do samego domu, leo przecież. - westchnęła i to nie miało mu wcale pokazac że w niego wątpi bo by nie śmiała! po prostu według niej to było daleko!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 5:06 pm

    - Nie doniósłbym cię? Czy ty sobie kpisz z mojej nieskończonej siły? - Spytał, udając super groźnego, a potem pocałował ją dosyć zachłannie w usta, od których zaraz jednak się odsunął. Nie chciał, by ktoś ich razem zobaczył, bo informacja o tym, co łączyło go z Allie mogłaby trafić w niepowołane ręce i skończyłoby się to nie najlepiej. - Z pewnością doniósłbym cię pod same drzwi! Albo nawet do sypialni!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 5:15 pm

    zaśmiała sie i nie zdążyła odpowiedzieć bo całował jej usta. - nie kpię sobie z twojej siły, leo. to po prostu trochę daleko. - powiedziała z uśmiechem. - wierzę ci, że doniósłbyś mnie nawet do londynu gdybym potrzebowała! - powiedziała i pogładziła go po policzku, zeby sie na nia nie gniewał za takie coś! przerzuciła przez jego uda swoje chude nóżki i usiadła bardziej bokiem uśmiechając się do niego przeuroczo.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Nie Mar 11, 2012 5:22 pm

    By jej udowodnić, jakim był siłaczem, zaniósł ją pewnie do mieszkania! A przynajmniej do taksówki, którą pojechali z powrotem do niej!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 2:25 pm

    Więc umowili się gdzieś z Aidenem a ona przyprowadziła go tutaj bo kochała szczerze to miejsce. Uśmiechała się szeroko cały czas bo miała w sobie tyle energii! - nie powinieneś wyrywać się chyba z pracy na takie spacerki, co Aiden? - zapytała go i zaśmiała się cicho.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 2:27 pm

    No więc szli sobie powoli. Aiden też miał dzisiaj świetny humor. Podpisał jakiś spoko kontrakt z ludźmi od organizowania imprez i zarobią na tym kupę kasiory! Ale był już trochę zmęczony klubem, więc z chęcią wyrwał się na spacer. Szczególnie z Allie.
    - Mój wspólnik został w klubie, nic mu się nie stanie jak posiedzi trochę sam - zaśmiał się. Przeczesał włosy palcami i zerknął na dziewczynę.
    - A ty, co dzisiaj robiłaś? - zapytał z lekkim uśmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 2:34 pm

    Allie wystawiała trochę dziecinnie twarz do słońca i uśmiechała się do siebie, do słońca, do Aidena i wszystkich ludzi ją mijających.
    - Aaah. - powiedziała uśmiechając się dalej zatrzymała się i spojrzała na miasteczko skąpane w złocistym słońcu.
    - Ja? Byłam na kilku zajęciach, nie było jednego wykładowcy więc skończyliśmy wcześniej, wróciłam do mieszkania a teraz jestem z tobą na cudownym spacerze. - powiedziała radośnie

    Sponsored content

    Panorama miasteczka - Page 2 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 4:01 pm