Panorama miasteczka

    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Lut 11, 2012 2:57 pm

    First topic message reminder :

    Nie wiem jak się tutaj znalazł! Pewnie ciągle nie mógł się przyzwyczaić do obecnej sytuacji, biedak! Zapewne miał gitarę, siedział na ławce i coś nostalgicznie brzdąkał. Musiał się zastanowić co powie Lei, pewnie była na niego cholernie zła! I musiał się zastanowić co zrobić. A na dodatek teraz jeszcze rozkręci się wszystko z Madison, ale będzie uroczo!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 11:06 pm

    omamo ja też słuchałam ich troje i ciągle śpiewałam "za ten papieros tuż po...." wiadomo xd i britni też! i kryśkę aguilerę w sumie xd
    bo przy niej nie da się nie uśmiechać!
    - wiem, aiden wiem. dlatego nad sobą pracuję, naprawdę. - powiedziała szczerze i tak było. jeszcze nie dawno była o wiele mniej asertywna i wszyscy robili z nią co chcieli i przesuwali z kąta w kąt. zaśmiała się.
    - a śpieszy ci się z rana do pracy? bo chętnie zrobię ci dobre śniadanie aiden. - powiedziała i wstała. wtuliła się w jego bok gdy również wstał i założyła i zapięła jego kurtkę na sobie która była dużo za duża, bo ona taka drobniutka, ale było jej cieplej kiedy ją zapięła no i tak ślicznie pachniała! nie mogła jej nie niuchać co chwila.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 11:11 pm

    Hahahah, JA TEŻ! Albo "Maurycy? Co Ty tutaj robisz o 6 rano? Cześć! Piosenkę Ci napisałem!" xddddd To były czasy!
    - To dobrze. Bo będę sprawdzał twoją asertywność, zobaczysz - mruknął. No bo wiadomo, że chciał sie z nią spotykać częściej. Strasznie ją polubił i to w tak krótkim czasie! Zazwyczaj podrywał laski na jedną noc, a tu takie zaskoczenie.
    - Nie, rano siedzę zazwyczaj w domu. Więc śniadaniem nie pogardzę - uśmiechnął się. Wstał też i objął ją, cmokając w czubek główki. I poszli do niej. I nie wiem czy chcesz tam grać, ale moja wena już umiera ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Pią Mar 16, 2012 11:14 pm

    NOO! To też była faza na tą piosenkę. No i "powiedz". Błagam! hicior nad hiciory! nie chcę tam grać bo chcę spać! więc na pewno się znów ze sobą przespali bo allie potrzebowała czułości i tak dalej i rano zrobiła mu śniadanie i w ogóle. było super.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 5:25 pm

    Alisha z tego co wczoraj czytałam była na całonocnej imprezie i pewnie się nieźle zdziwiła widząc antoinette w swoim łóżku rano. teraz piła tutaj wodę i odchorowywała potwornego kaca bo pewnie przyszła okropnie pijana do domu, ale piątkowy wieczór, można. wystawiła buźkę do słońca i zamknęła oczy.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 5:30 pm

    - Alisha, coś marnie dziś wyglądasz - stwierdził, podchodząc do niej, by zaraz usadowić się obok niej, nachylając się do dziewczyny, by musnąć ustami jej policzek, prawie kącik ust, bo chyba mógł sobie na to pozwolić. W sumie szwendał się całe popołudnie po mieście bez większego celu. Chociaż nie, miał dzisiaj wazny cel na wieczór, rozdziewiczyc Lucy, ale o tym jeszcze nie wiedział. No nieważne! Mierzył dziewczynę wzrokiem, nawet wyglądając marnie była seksowna.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 5:36 pm

    spojrzała na niego i uniosła z nosa okulary patrząc na niego zaciętym wzrokiem. - trzy tony ciszej, danny, bo zginiesz marnie. - burknęła i znów oparła głowę o oparcie ławki i nasunęła na oczy okulary. - z resztą musisz mieć bardzo słaby wzrok skoro twierdzisz, że marnie wyglądam. - powiedziała cicho i napiła się wody po czym usiadła prosto.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 5:40 pm

    - Oj, Alisha - zamruczał swoim kochanym głosikiem, uśmiechając się przy tym, a potem pogłaskał ją po kolanku. - Przecież wiesz, że nie miałem na myśli nic złego. Wyglądasz świetnie, ale tak, jakbyś imprezowała całą noc, co jest jak podejrzewam prawdą - stwierdził, unosząc wzrok ku niebu, bo on bez problemu przyjmował resztki słonca.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 5:44 pm

    spojrzała na niego z uniesioną brwią i zaraz delikatnie się uśmiechnęła. - bo to prawda, kto normalny siedzi w domu w piątkowy wieczór. - mruknęła wzruszając ramionami i poprawiła potargane trochę od wiatru włosy. - z resztą wolno mi, nie mam żadnych zobowiązań więc korzystam. - dodała uśmiechając się szerzej.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 5:46 pm

    - Niby tak, ale ja szczerze mówiąc spędziłem wieczór w domu, bo byłem cholernie zmęczony. Zresztą mam zamiar odrobić to sobie dzisiaj, bo słyszałem, że jest jakaś impreza - stwierdzil, kiwając się na boki, ale tylko chwilę, bo nie chciał, by wzięła go za sierotę. - Więc rozumiem, że nie obyło się bez tańców na róże z twojej strony? - Zaśmiał się.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 5:50 pm

    wzruszyła ramionami. - ja nie wiem czy mam zamiar dzisiaj gdziekolwiek iść, na jakąkolwiek imprezę. chyba potrzebuję odpoczynku.- mruknęła i uniosła kącik ust. zaśmiała się cicho kiedy powiedział o tańcach na róże. - nie danny raczej nie.... ale na barze jak najbardziej. - mruknęła z rozbawieniem i oparła się o niego bo był wygodniejszy niż ławka.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 5:54 pm

    JEZU, OGOLNIE TO NA RURZE, CONIE, pozdro moja ortografia czasami xddd Chociaż może tańczyła na róże, wiesz, zbierała na kwiatki itd. - Oj, szkoda, że mnie przy tobie nie było, mógłbym zaglądać ci bez problemu pod sukienkę - zaśmiał się, obejmując ją ramieniem z nieznacznym uśmiechem. - Na twoim miejscu chyba faktycznie zostałbym w domu, dziwię się, że w ogóle wyszłaś, jak mam kaca potrafię spędzić cały dzień w łóżku. - Było się czym chwalic..
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 5:57 pm

    właśnie sprawdzałam! i nie wiem dlaczego mi podkreśliło i pisałam jak ty....... ale chyba napisałam rure to dlatego xddddddd fazowo. haha xd mogła i zbierać na kwiatki xd ładniej to zawsze w domu! - przecież ci nigdy nie zabraniałam. - wzruszyła ramionami i zaśmiała się znów cicho. - następnym razem na pewno cię powiadomię jak będę miała taki zamiar. - mruknęła z uśmiechem i oblizała wargi. - mi świeże powietrze pomaga więc to dlatego postanowiłam wyjść na spacer. po za tym william na złość mi puszcza na cały regulator jakaś chorą muzykę. - mruknęła. - tak to bym pewnie jeszcze spała.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:03 pm

    - Żartujesz? Twój brat jest jakimś popaprańcem - przewrocił oczyma. - To znaczy bez urazy, ale żeby tak traktować siostrę? - Pokręcił głową. On chyba nie miał rodzeństwa, ale jakby miał to pewnie nie byłby od Willa lepszy. Przeczesał palcami swoje włosy i westchnął. - Będę czekał na wiadomość, Alisha, chociaż po cichu liczę na to, że zorganizujesz jakieś tańce na barze specjalnie dla mnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:07 pm

    - trochę jest. - wzruszyła ramionami. - ale i tak go kocham i mimo to nie mogę się na niego gniewać. - wzruszyła ramionami i uśmiechnęła się delikatnie w stronę dannego. zaśmiała się. - dlaczego miałabym organizować taki pokaz specjalnie dla ciebie, co? zasłużyłeś sobie jakoś na to? - zapytała z rozbawieniem i oblizała wargi po czym znów napiła się wody.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:10 pm

    - A dlaczego miałabyś go nie organizować? Przecież jestem dla ciebie milutki i kochany, powinnas w końcu to jakoś docenić - zauważył i potarł noskiem o jej policzek, uśmiechając się. Potem zaczął grzebać w kieszeni w poszukiwaniu fajek, aż je znalazł i jedną zapalił, częstując Alishę, bo może też miała ochotę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:17 pm

    jasne, że miała na kacu ochotę, więc z chęcią zagarnęła jednego papierosa i podziękowała mu z uśmiechem. - uważasz że tak powinnam doceniać to że ludzie są dla mnie milutcy i kochani? - zapytała z uniesioną brwią i zaraz się roześmiała. - oj danny. myślałam, że już ostatnio ci wynagrodziłam to że jesteś dla mnie taki milusi. - mruknęła spoglądając na niego z politowaniem.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:19 pm

    - Tak, uważam, że tak w pełni byś się wszystkim odwdzięczyła za to, że są dla ciebie mili. Oj, wynagrodzenia nigdy za wiele, nie obraziłbym się, naprawdę, gdybyś jeszcze zatańczyła dla mnie. Ale w sumie to nie jest zbyt ważne. Nie jest ci zimno? - Spytał, pocierając dłonią o jej ramię, zaciągając się przy tym fajką, by potem wypuścić dym ponad ich głowy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:23 pm

    roześmiała się. - nie sądzę żebym chciała tańczyć przed jakimiś starymi dziadkami, którzy nie umieją trzymać przy sobie rąk bo nie mają w głowie jakiegoś tam związku chemicznego który kontroluje łapanie za cycki i tak dalej. chociaż czasem mi się wydaje, że ty też już go nie masz, danny. - zaśmiała się ale na niego akurat nie narzekała bo nie przeszkadzało jej że ją dotyka. - nie w sumie... chociaż jednak trochę. - dodała po chwili zastanowienia i zaciągnęła się papierosem. wydmuchała dym przed siebie a potem zbliżyła swoją twarz do jego. - a chcesz mnie ogrzać? - zapytała uśmiechając się uroczo i zsunęła z nosa okulary.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:26 pm

    Danny miział teraz łapką Alishę po udzie, rysując na nim jakieś kółeczka, przyglądając się panoramie miasta. - Ej, ej, mówisz tak, jakbym był jakimś zboczeńcem, a wcale tak nie jest - zauważył nieco obrażony, a potem westchnął. - Ogrzać? Zawsze chętnie bym cię ogrzał, wiesz, Alisha - zapewnił ją, wsuwając łapkę pod jej spódniczkę, bo to chyba spódniczka, cały czas się przy tym uśmiechając, bo był strasznym śmieszkiem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:28 pm

    Roześmiała się cicho. - och wcale nie, danny. - pogładziła go po policzku żeby się nie smutał i uśmiechnęła się sama. przygryzła wargę i przyglądała mu się. po czym musnęła jego usta. - to super, bo jak zrobi się naprawdę chłodno to z pewnością będę tego potrzebowała. - uśmiechnęła się zadziornie i pstryknęła go delikatnie w nos, żeby sobie nie myślał, że jest dla niego taka milusia.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:32 pm

    - Ej! - Jęknął, łapiąc się za nos. Pewnie dopiero co go poprawiał, więc go zabolało, w związku z czym zrobił zbolałą minę i ciężko westchnął. - Mam nadzieję, że niedługo będziesz potrzebowała. Chociaż.. W sumie to jesteś dla mnie niemiła, więc równie dobrze mogłabyś spadać na drzewo - stwierdził i nachylił się do niej, by ugryźć ją delikatnie w płatek ucha.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:36 pm

    - no przestań danny... - roześmiała sie. - jestem najukochańszą dziewczyną na świecie powinieneś rzucać mi się w ramiona, całować po rękach i prosić bym była twoja do końca życia, nie rozumiem jak możesz mówić, że jestem dla ciebie nie miła. - roześmiała się i pocałowała go krótko. - lepiej ci już? - zapytała mając nadzieję, że było mu miło i się nie gniewa. - bo naprawdę potrzebuję jakiegoś ogrzania, a ty wyglądasz na całkiem porządny super piecyk. - uśmiechnęła się szeroko i pocałowała go znów.
    avatar

    Go??
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 6:42 pm

    - Nie wiem, czy bys wytrzymała mój ciężar, gdybym rzucił ci się w ramiona - zaśmiał się, by potem dźgnąć ją lekko w brzuszek. - Jesteś strasznym chudzielcem. Może pójdziemy w takim razie gdzieś, gdzie jest cieplej. Do mnie, do ciebie..? - Zaproponował, chociaz pewnie powinien się zaczać szykować na imprezę, bo musiał na niej się pojawić, by poderwac jakies panienki, bo ich nigdy nie było mu za mało.
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 6:53 pm

    Szkoda że nie chciał podrywac tylko alishy! ale wiadomo musiał przeleciec lucy ja to rozumiem xd uśmiechnęła sie. - możemy iść do ciebie, danny. jeśli mnie zaprosisz. - mruknęła i poszli możesz zacząć!
    avatar

    Gość
    Gość

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 9:36 pm

    No to Felix przyszedł tutaj, żeby wszystko przygotować, co nie. To nie będzie totalnie w jego stylu, nigdy wcześniej takiego czegoś nie robił. Ale w głębi on był romantykiem. Pewnie ubrał się jakoś bardziej elegancko, czyli jakieś ładniejsze dżinsy i czarną koszulkę polo, a do tego trampki. Wieczór był ciepły, więc cieszył się,że plan mu się uda. Rozłożył kocyk na trawce, położył na nim butelkę wina i jakieś zakąski, no np. winogrono? Nie wiem. Usiadł i czekał na Jude, podziwiając oświetlone już miasteczko.

    Sponsored content

    Panorama miasteczka - Page 4 Empty Re: Panorama miasteczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 2:28 pm