dach

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dach - Page 6 Empty dach

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:59 pm

    First topic message reminder :

    dach - Page 6 Century+Tabard+Street+terrace
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 6:19 pm

    przełknął głośno ślinę. aż mu gula w gardle stała - większość? - odpowiedział niepewnie. on był ciągle niepewny i strachliwy, jakby ariana mu kazala w tym momencie skoczyć z dachu to by to zrobił - dlaczego chcesz żeby wszyscy trzymali się od ciebie z daleka? - zmrużył oczy. zaraz jednak zatkał rączkami buzię bo wiedział, że nie powinien tego mówić.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 6:25 pm

    specjalnie żebyś nie marudziła zmieniam avki ;x
    spiorunowała go wzrokiem kiedy zadał jej to głupie pytanie, a on pewnie wyglądał na jeszcze bardziej przestraszonego niż przed chwilką więc pokręciła głową z lekkim uśmiechem. - bo ludzie są głupi... zawsze czegoś od ciebie chcą, wyobrażają sobie ciebie jako kogoś i kurczowo się trzymają tego obrazka, chociaż rzeczywistość jest całkowicie inna.... i z wielu innych różnych powodów. - wzruszyła ramionami.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 6:30 pm

    bardzo się cieszę, że bierzesz moje zdanie pod uwagę ;x
    słuchał uważnie co ma do powiedzenia - eeee - podrapał się po policzku - czyli nie lubisz ludzi, nie chcesz z nimi przebywać i chcesz być sama? - dopytywał jak idiota - to chyba dlatego mają cię za wariatke - podsumował smutno.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 6:38 pm

    chyba prawie wszystkim już zmieniłam... vincowi nie zmienię bo nie wyczaiłam nic lepszego.
    - taaak... - odpowiedziała ostrożnie na jego pytania po czym wzruszyła ramionami kiedy usłyszała co wywnioskował. - nie za bardzo mi to przeszkadza. skoro lubią przyczepiać etykietki i uważać mnie za wariatkę to droga wolna. - machnęła ręką. - nie odpowiedziałeś mi na pytanie co tu robisz... - mruknęła. albo jej się wydawało, że nie odpowiedział a tak naprawdę zapomniała.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 6:42 pm

    jak mi się tłumaczysz ha ha.
    zlustrował ją wzrokiem od góry do dołu - przecież nie jesteś wariatką - zauważył i wzruszył ramionami - ja? - wskazał na siebie. jaki nieogarnięty, bo niby kto inny - uciekałem przed chłopakami - wyjaśnił - znowu chcieli mnie przywiązać do kibla - odparł zawstydzony.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 6:48 pm

    bo będziesz jeszcze więcej marudzić xd
    zaśmiała się. - oczywiście, że nie jestem..... - wzruszyła ramionami. może jednak trochę była, ale nie czuła potrzeby mu o tym mówić. zmarszczyła brwi na jego odpowiedź. - gnębią cię? musisz się im postawić.... - stwierdziła. - albo powiedz im, że kumplujesz się ze mną to cię zostawią w spokoju, skoro uważają, że jestem wariatką. - powiedziała rozbawiona. - w końcu nigdy nie wiadomo, co wariatka może zrobić, nie? - puściła mu oczko, chociaż nie uważała się za jego kumpelę.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 7:36 pm

    bo lubieee.
    - oczywiscie, że nie jesteś - przytaknął jej bo dalej trochę się bał - zaczną mnie jeszcze bardziej gnębić jak dowiedzą się, że w mojej obronie staje dziewczyna - roześmiał się - ale to nic, kiedyś im jeszcze pokaże - hahaha, jasne. jak popeye się nażre szpinaku i zacznie ich bić - poza tym nie chciałabym żeby przeze mnie mieli cie za jeszcze wieksza wariatke - pokiwał głową.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 7:41 pm

    - no cóż... to chyba nie jestem w stanie ci nic innego poradzić. chyba, że zmutujesz swoje geny i zostaniesz hulkiem... -zmarszczyła nosek. wtedy już nikt by do niego nie podszedł xd a już na pewno by mu nie dokuczał. uniosła brew kiedy powiedział, że jeszcze im pokaże, nie była co do tego przekonana, ale niech mu będzie. - jeszcze większą wariatkę? coś mi się wydaje, ze za większą już mnie mieć nie mogą. - powiedziała rozbawiona i wzruszyła ramionami. - z resztą chyba się nie martwisz co ludzie będą o mnie mówić, co? - zapytała bo to by była dla niej trochę nowość.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 8:02 pm

    - hulk nie zmutował swoich genów tylko został wystawiony na promieniowanie gamma - poprawił ją. na prawdę sądziłaś, że się tego nie czepie? xd hahaha, nikt nie wierzył w siły ralfa. ten jeszcze pokaże wszystkim i kiedyś stłucze te okropne dzieciaki na kwaśne jabłko - uwierz mi że mogą - skoro z niego mogli zrobić jeszcze większą fajtłapę to z niej mogą zrobić jeszcze większą wariatkę - nie wiem, może trochę? - wzruszył ramionami - dlatego, że wcale nie jesteś wariatką - awww, ralf.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 8:07 pm

    hehe miałam nadzieję, ze nie zauważysz xd albo zapomnisz.... - nieważne. - machnęła ręką. - ważne, że zmieniał się w wielkiego zielonego potwora, którego wszyscy się bali. - powiedziała obojętnie. chociaż wątpiła, żeby ralf był straszny nawet jako taki hulk... wyglądał raczej na słodziaka. w dodatku trochę przestraszonego życiem. zaśmiała się - to trudno. wcale nie będę się tym przejmowała ralf. - powiedziała swobodnie. przypomniałam sobie, że ona się przyjaźni z leną, więc na pewno wie jak ma na imię ;x - dzięki. chociaż na twoim miejscu nie byłabym co do tego tak przekonana. - powiedziała wskakując na krawędź dachu i po nim balansując.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 8:19 pm

    ja nie zauważę takiego kardynalnego błędu?! nie nie nie!
    - ale kiedy się w niego zamieniał to biegał praktycznie na waleta, nie chce biegać nago - jęknął. hahah dobrze, że ogarnęłaś jej relki. pewnie dlatego się jej bał i jak lena ją zapraszala do domu to zamykal sie w swoim pokoju ;x - zazdroszcze ci, niczym się nie przejmujesz - zamrugał oczyskami i tak sobie na nią patrzył - wydaje mi się, że tylko udajesz wariatkę żeby ludzie dali ci spokoj - stwierdził.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ariana wyatt Nie Sie 02, 2015 8:23 pm

    rzeczywiście, trochę chyba zaszalałam sądząc, że zostawisz to w spokoju xd
    - och a co w tym złego? - zapytała spoglądając na niego. - przecież to całkiem normalne... znaczy... no wiesz... każdy praktycznie ma to samo, co nie. albo raczej wszyscy wiedzą co inna osoba ma tak czy siak. - wzruszyła ramionami bo jakoś nie mogła się wysłowić. zastanawiała się czy ktokolwiek kiedykolwiek przeprowadził z ralfiem pogadankę o seksie. bo chyba by mu się przydała xd - jak na to wpadłeś sherlocku. - zaśmiała się i stanęła na jednej nodze na sekundę, ale że się zachwiała to znów zaraz była na dwóch. - trochę udaję, może trochę rzeczywiście nią jestem.... zależy jak na to spojrzeć no i pewnie kto na to patrzy. - stwierdziła.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by ralphie davenport Nie Sie 02, 2015 8:32 pm

    no właśnie ech. sama kusisz los!
    ralfie wiedział co to seks, nie rób z niego przygłupa! - ja sądze, że nie jesteś. a jeśli ktoś uważa inaczej to jest w największym błędzie na świecie - wzruszył ramionami i zaraz uciekł. grajmy kimś innym ;x
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 9:57 pm

    jakaś impreza była na dachu akademika. bridget nie mogło tu zabraknąć!
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by piper singleton Sro Sie 19, 2015 10:01 pm

    przyszła tu też, bo musiała jakoś odreagować inaczej skoro jej chłopak nie miał dla niej czasu. zresztą dawno nie piła, więc należy się jej impreza. odszukała bree i stanęła obok niej. - cześć - napiła się ze swojego plastikowego kubeczka.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 10:07 pm

    - piiiipka! - zawołała radośnie i od razu przytuliła przyjaciółkę na powitanie. pewnie już słyszała, że dziewczyna brata piper jest chora, ale bree nawet za dobrze nie znała johna, a co dopiero eleanor. - dobrze, że jesteś. uwierzysz, że nikogo tu nie znam? ni-ko-go. - zaakcentowała i już zaczęła ciągnąć piper za rękę w jakieś bardziej odpowiednie miejsce.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by piper singleton Sro Sie 19, 2015 10:12 pm

    zaśmiała się i uścisnęła ją na przywitanie. piper ją informowała na bieżąco, więc to od niej pierwszej się dowiedziała. gdyby tak nie było to pewnie byłaby na nią zła. - a ilu znasz licealistów, że chciałaś tu kogoś znać? - poszła za nią. sama też nikogo nie znała tu, ale jakoś jej to nie przeszkadzało. ciekawe czy ktoś się skapnął, że trochę tu nie pasują.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 10:20 pm

    - racja, nie znam żadnych licealistów. myślisz, że na tej imprezie większość osób to licealiści? - skrzywiła się i rozejrzała wokół. - o raaaaju, może to jakiś mixer dla pierwszaków przed rozpoczęciem roku. - pacnęła się w głowę. co za fail, trafiły na imprezę z licealistami zamiast ze studentami... podejrzewam, że piper się po prostu przejęzyczyła albo raczej ty napisałaś nie to co trzeba, ale wyszło tak... chciały imprezować ze studenciakami i wśród nich wmieszać się w tłum.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by piper singleton Sro Sie 19, 2015 10:37 pm

    chuj w to, że chciałam napisać studentów, a wyszło licealistów xd
    - studentów - poprawiła się, żeby ją uspokoić bo zaczęła trochę panikować. jej osobiście było obojętne kto tu jest. i tak studenci nie zwracali na nie uwagi, a nawet jeśli to nie rozumiała po co bree się chciała wmieszać i udawać jedną z nich. ma już swojego alfiego studenta. - zauważyłam brandona i mi się pomyliło - westchnęła, patrząc na jakiegoś ich kolegę, który też jakimś cudem się tu dostał.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 10:39 pm

    i dobrze, że tak napisałaś, bo znały dużo studentów po swoich jesiennych imprezach i przez paczkę, a tak to dałaś temat do gadania xd
    - mówię ci, to są pierwszaki. czyli jeszcze licealiści. jeszcze nie są studentami, jeszcze życia nie znają! - prychnęła. taaak, bo one takie doświadczone już jedna z drugą. trochę pochodziły na studenckie imprezy i wyrwały dużo starszych facetów i teraz nagle ludzie starsi od nich o rok i zaczynający studia to smarkacze.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by piper singleton Sro Sie 19, 2015 10:48 pm

    jednak wyszło na dobre xd
    - no nie wiem.. chociaż w sumie całkiem możliwe - zmrużyła oczy, żeby się wszystkim przyjrzeć po kolei. ona nawet w szkole nie zwracała uwagi na ludzi dookoła niej, bi miały też jakąś swoją paczkę i zawsze z nimi łaziły, więc nie nawet z widzenia ich nie kojarzyła. - kto ci powiedział o tej imprezie? - podrapał się po policzku. starsi chłopacy i znajomi nauczyli je życia o wiele lepiej niż rok dłużej w liceum.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 10:58 pm

    bridget śledziła wszystkie plotki, fotki i tak dalej, więc rozpoznawała licealistów, tym bardziej, że musiała wiedzieć, od kogo trzymać się z daleka. każdego studenta też doskonale znała i wyśledziła. na dachu było zbyt wiele nieznajomych twarzy. to podejrzane.
    - gadałam z marylin i powiedziała, że na dachu coś się dzieje... - podrapała się po policzku i rozejrzała niepewnie. - nawet nie chciało jej się wchodzić. - dodała i wychyliła drinka.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by piper singleton Sro Sie 19, 2015 11:05 pm

    jaka z niej stalkerka. piper z takim zapałem nie śledziła wszystkich ludzi st albans, ale pewnie kojarzyła przeważnie studentów bo bree wysyłała jej linki do profilów. i czasami je nawet obczajała, żeby zobaczyć czy są ładni. - zostajemy tu skoro już tu zaszłyśmy? - spojrzała na nią. nie chciało jej się wracać, a tu nie było tak źle.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by bridget kay Sro Sie 19, 2015 11:18 pm

    no dobra, bridget też nie kojarzyła tych nudniejszych, bo nie było warto!
    - chodźmy do mary, bo jeszcze ktoś nas zobaczy i weźmie za lamerki z pierwszego roku. - powiedziała licealistka xd ukradły butelkę wódki i poszły.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by wendy eyre Nie Wrz 20, 2015 4:20 pm

    w akademiku była jakaś dzika impreza, bo wszyscy szaleli jak u karoli. wendy wpadła też, na pewno jej najlepszy przyjaciel vincent ją zaprosił, a ona musiała zacieśniać swoje friendzony, skoro straciła ten z oscarem.

    Sponsored content

    dach - Page 6 Empty Re: dach

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » dach
      » Dach
      » Dach
      » dach
      » dach budynku

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:10 am