dach

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dach - Page 2 Empty dach

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:59 pm

    First topic message reminder :

    dach - Page 2 Century+Tabard+Street+terrace
    ruby hemingway

    ruby hemingway

    amsterdam
    public relations
    mitomanka
    29

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by ruby hemingway Nie Paź 19, 2014 5:45 pm

    - może gdybyś nie była tak potwornie nudna, chłopcy też by się tobą interesowali i nie musiałabyś udawać, że wcale nie potrzebujesz ich i życia towarzyskiego. współczuję ci, sophie. musisz być baardzo samotna. może rzeczywiście powinnaś pojechać na trochę do domu? to na pewno dobrze ci zrobi. - uśmiechnęła się sztucznie. - dobrze się rozmawiało, soph-soph. - dodała na odchodnym i zaraz wstała i poszła, bo nie chciało jej się już marnować czasu z bliźniaczką.
    sophie hemingway

    sophie hemingway

    amsterdam
    mikrobiologia
    innocent
    29

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by sophie hemingway Nie Paź 19, 2014 5:56 pm

    dobrze, że poszła. sophie w spokoju mogła czytać książkę!
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 9:12 pm

    umówił się tutaj z julką bo miał ochotę pogadać. w sumie to dziwne, że miał jakichkolwiek przyjaciół, na dodatek płci damskiej! ale ona jako jedna z nielicznych się go nie bała, albo przynajmniej udawała że się go nie boi. leżał teraz na jednej z ławeczek i palił papierosa, oglądał gwiazdy i czekał na nią. miał trochę zmasakrowaną twarz bo wczoraj przecież dopadł go brat jego martwej laski, ups.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 9:17 pm

    romeo dzisiaj jej mówił, że ma z quentinem nie rozmawiać i ona kompletnie nie rozumiała dlaczego. bardzo go lubiła, rozumiał ją jak mało kto! oczywiście kochała romka i nigdy by się nie sprzeciwiła, ale i nie zamierzała porzucać przyjaźni. nie wiem w ogóle, patka twierdzi, że romeo z julią powinni być na urodzinach annie, ale wtedy wyszłoby na to, że z moich powinni tam być madeline, julia, finn i jude, a to trochę niewykonalne.
    - quentin! co ci się stało? - spytała od razu zamiast przywitania, bo od razu się zmartwiła, kiedy zobaczyła jego twarz!
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    27

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by serena churchill Pon Paź 27, 2014 9:27 pm

    żadnych hurdów! ale reszta powinna być..............
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 9:30 pm

    dlaczego jude miałby tam być? xd tak się zastanawiam xd
    jezu w ogóle jak ja nie lubię lily collins, we wszystkich filmach ma ryj jak kaczka. nie mogę tego przeżyć serio xddd no właśnie on też bardzo lubił ją i nawet nie myślał o tym żeby ją podrywać, po prostu lubił z nią rozmawiać, czy ten cały romeo nie mógł tego pojąć? wstał momentalnie słysząc jej głos i skrzywił się nieco bo zabolał go obity policzek - miałem mały wypadek - zaśmiał się - za to jak ty wyglądasz! - zachwycił się - olśniewająca jak zawsze - wow, kto by mógł pomyśleć, że quentin jest taki miły!
    vincent cruz

    vincent cruz

    waszyngton
    malarz - prawnik
    super gość
    51

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by vincent cruz Pon Paź 27, 2014 9:33 pm

    dylan jest ojcem annie, a jude bratem dylana xd
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 9:35 pm

    bo dylan jest ojcem dziecka, a dylan jest bratem jude'a, proste!
    no co ty gadasz, lily jest właśnie przesłodka! chociaż jak dzisiaj widziałam jakieś zdjęcie ze zbliżeniem na jej brwi, to trochę się przestraszyłam. ale i tak jest słodka i już.
    - nie wiem co ty wymyślasz. - pokręciła głową, jak zawsze skromnie, rumieniąc się jeszcze przy tym, bo wcale nie była olśniewająca. pewnie sama o sobie myślała, że ma ryj jak kaczka. przynajmniej romeo ją kochał! - naprawdę, quentin, co się stało? boli cię? byłeś u lekarza? - od raz zaczęła się zamartwiać i przyglądać jego twarzy, nawet układając na jego policzku dłoń.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 9:52 pm

    już mi to dobitnie wytłumaczyłyście, dzięki xd
    może i jest słodka, ale jako aktorka jest tragiczna! ;d a on lubił jej prawić takie komplementy, była skromna i tak uroczo się rumieniła. trochę mu przypominała jego dziewczynę, ale na szczęście nie był takim psycholem, który więziłby laski i próbował upodobnić do swojej zmarłej laski - w sumie nic, jeden koleś się na mnie wkurwił i przywalił mi - wyjaśnił. quentin pewnie wewnątrz czuł ze zasłużył na lanie, ale nie dlatego że zabił swoją laskę tylko dlatego że nie zdołał zapobiec tej tragedii! - nie no co ty - zaśmiał się i zgasił papierosa - po co mi lekarz? zaraz się zagoi - chciał wyjść na twardziela xd
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 9:57 pm

    bo my się orientujemy w sytuacji i chciałyśmy się popisać! a patka jak hejtuje nasze posty. xd
    a czy to ważne, czy jest dobrą aktorką, skoro mi potrzebne są tylko jej zdjęcia? nawet nie wiem, czy coś z nią widziałam. wiem, że muszę obejrzeć love, rosie, bo zapowiada się trochę jak one day z młodszymi postaciami.
    - o raaaany, tak mi przykro! - zasłoniła usteczka, bo przemoc i zło na świecie ją bardzo smuciły. - powiedz mi, który to, to damy mu nauczkę! - wymyśliła. nie wiem co za nauczkę ona chciała mu dawać. nie powie przecież ojcu, żeby poszedł zbić kogoś na kwaśne jabłko. pewnie dałaby mu wykład o tym, że przemoc jest be.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 10:05 pm

    ja widziałam z nią chyba ze cztery filmy i w sumie tylko w jednym była znośna. też chcę isć na love, rosie. akurat na moje urodziny grają to może się wybiorę :d
    - spokojnie - zaczął ją uspokajać, poklepał ją pokrzepiająco po plecach czy coś - nic mi nie będzie, słowo - zaśmiał się, ale potem tego pożałował bo twarz go strasznie bolała - weź przestań, przecież nie postawisz się jakiemuś kolesiowi - pokiwał głową - zresztą to idiota, jeszcze by cię uderzył i wtedy czułbym się winny - a nie chciał nigdy więcej w życiu czuć się winny.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 10:09 pm

    przypomniało mi się, że widziałam ją w jednym odcinku jakiegoś serialu, szał. xd oo, jak będziesz miała urodziny, to będzie przypomnienie, że już to grają i że już mogę na to iść, dzięki. xd
    zmarszczyła nosek. nie chciała przyjąć do wiadomości, że jakiś osiłek kręci się po okolicy i uderza jej przyjaciół. a co z romeem? czy uderzy też romea?! tyle strasznych rzeczy na świecie, tyle obaw! i jeszcze te ataki bombowe i zbliżająca się wojna!
    - martwię się o ciebie. - przyznała strapiona i westchnęła cichutko.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 10:26 pm

    ona grała w jakimś serialu? xddddddd
    ale to zaczynają grać przed moimi urodzinami jakoś, ale ja planuję iść w urodziny. ona chyba żyła w jeszcze większym stresie niż quentin, a on to dopiero był zestresowanym człowiekiem. zaraz chwycił jej ręce, były zmarznięte więc próbował je ogrzać, nawet na nie dmuchał żeby było jej cieplej - nie musisz się o mnie martwić, przecież wiesz że jestem grzeczny - mrugnął do niej wesoło. ej serio, to aż dziwne jaką metamorfozę przy niej przechodził quentin. dla innych był chamem, a dla julii był najukochańszym człowiekiem na świecie, troszczył się o nią i w ogóle, bajer!
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 10:36 pm

    no mówię ci, że w jednym odcinku! ważne, że w urodziny już będzie leciało, to będę pamiętać, że już czas. xd
    julia miała na głowie problemy całego świata, więc tak, oczywiście, że żyła w największym możliwym stresie! szczególnie, kiedy rączki romea niebezpiecznie próbowały przedostać się pod jej bluzeczkę. to dopiero był stres! ale postawiła warunki twardo, takie rzeczy dopiero po ślubie.
    - ty jesteś grzeczny, a inni nie i chodzą i cię biją. - tłumaczyła dalej swoje. nic dziwnego, że julia nie rozumiała, dlaczego inni twierdzą, że quentin jest beznadziejny, skoro dla niej był taki dobry! - nie jest mi zimno. - zachichotała, kiedy tak ogrzewał jej rączki.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 10:47 pm

    jezu quentin ciągle minusowany xd
    pewnie uważała, że to co wygadują o nim to brednie, ale prawda była taka że czasem był cholernie agresywny, szczególnie w stosunku do tej wariatki lysette! - to niech mnie biją, nie przeszkadza mi to - wzruszył ramionami. nie miał serca zlać paula, który był łudząco podobny do jego dziewczyny, to prawie tak jakby ją bił xd - przecież masz zimne dłonie, musi być ci zimno - zaśmiał się - nie to nie, więcej nie będę pomocny - udał obrażonego.
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 10:52 pm

    najwyraźniej piszesz zbereźne rzeczy.xd
    - ale to straszne, quentiiiin... - jęknęła. ona się przejmowała takimi rzeczami i nie pozwoliłaby nikomu nikogo bić, ale cóż mogła poradzić. rzeczywiście nie miała zbyt wielkiego wpływu na to, kto z kim się bije i raczej jej mała, cichutka osóbka nie zmieni świata. - to ty chciałeś spotkać się na dachu, nie mamy już środka lata. - zauważyła całkiem wesoło. - ojjjjjj, nie obrażaj się! - przejęła się od razu, bo nie rozumiała ironii i tego typu żartów.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by quentin halter Pon Paź 27, 2014 11:10 pm

    patka robi to specjalnie xd
    - przecież nie obraziłem się, żartowałem tylko - zaśmiał się - lubię dach, lubię tutaj oglądać gwiazdy. to mnie odpręża - wyjaśnił, a potem wstał i podał jej rękę żeby ona też wstała - już się mną nie martw - próbował ją uspokoić - chodź, odprowadzę cię - i pewnie tak zrobił, a ja powoli się zbieram więc powoli kończę wszystkie gry xd
    julia hollywood

    julia hollywood

    st. albans
    fizyka jądrowa
    kujonka
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by julia hollywood Pon Paź 27, 2014 11:13 pm

    domyślam się.xd
    - och. to dobrze. już się przestraszyłam. - zachichotała i odetchnęła z ulgą. - rzeczywiście tu ładnie. - musiała przyznać. była osobą wrażliwą na piękno i doceniała takie dachy i gwiazdy i inne takie. aczkolwiek ciepłą herbatkę pod kocykiem w zimny jesienny wieczór także! też właśnie kończę wszystkie gry, więc odprowadził ją i było uroczo, dopóki romeo nie uświadomił jej, że zawaliła sprawę urodzin annie.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by lester fitts Czw Paź 30, 2014 10:30 pm

    nie wiem, jak ale znalazł się na akademickim dachu, gdzie siedział na jakiej sofie i czekał na tego, kogo mi dasz.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 30, 2014 10:56 pm

    piper mam zajętą, to przyszła tu morgan. i powiedzmy, że się już w miarę skądś tam znają i się nawet w miarę lubią. - kurcze, przyszłam w jedyne miejsce, które wydawało mi się najmniej odwiedzane, a tu proszę - westchnęła, po czym usiadła sobie obok niego. uniosła głowę w górę, żeby sobie na gwiazdki popatrzyć.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by lester fitts Czw Paź 30, 2014 11:11 pm

    pewnie był w takim razie u lei, ale go wyjebała z pokoju, więc też gapił się na panoramę miasta i trochę w niebo, które wyjątkowo nie było zachmurzone i dalo się dostrzec kilka gwiazdeczek. podniósł się i luknął w jej stronę.
    - nie musisz sobie przeszkadzać i możesz udawać, że mnie tu nie ma - powiedział wzruszając ramionami i wrócił do leżenia, bo jednak leżał i patrzył na księżyc.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 30, 2014 11:19 pm

    ona za to miała taki dylemat, że trochę się jej jude spodobał, a to taka sierota, że nawet porządnie jej poderwać nie umiał. a była przyzwyczajona do tego, że za nią latali, a tu taka niespodzianka. i teraz czuła się tak nieatrakcyjna i tyle problemów miała z tego powodu. straszne.
    - czyli oboje będziemy udawać, że jesteśmy tutaj sami? - spojrzała na niego, po czym wzięła z niego przykład i też się położyła. tak wydawało się wygodniej.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by lester fitts Czw Paź 30, 2014 11:23 pm

    ale ona biedna! mason na razie nie miał ochoty jej podrywać, skoro wolała być sama, to chyba jeszcze bardziej ją dobije xd biedna podwójnie.
    - skoro chciałaś byś sama, to wiesz.. mi nie przeszkadza twoje towarzystwo - od razu jej powiedział lekko się uśmiechając, bo przecież nie jej wina, że miała taki sam genialny pomysł by tu chwilę poleżeć. objął się rękoma.
    - mogłaś przynajmniej wziąć koc ze sobą... trochę tu zimno. - pożalił jej się.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by morgan butler Czw Paź 30, 2014 11:33 pm

    i to jeszcze jak! może jej się po prostu wydawało, że chce być sama. a los jej udowodnił w tym momencie, że jednak najlepiej czuje się w towarzystwie innych ludzi. tak też mogło być. - mi twoje też nie przeszkadza - powiedziała, dalej gapiąc się beznamiętnie w te gwiazdy. - gdybym wiedziała, że nie będę jedyną osobą, która postanowiła tu przyjść to bym wzięła - westchnęła. też jej się zaczęło robić chłodno. nie dbała za bardzo o zdrowie, więc się nawet za ciepło nie ubrała. - ale zawsze są inne sposoby na ogrzanie się - odwróciła głowę w jego stronę.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by lester fitts Czw Paź 30, 2014 11:38 pm

    uśmiechnął się do niej i odwrócił twarz w jej stronę. była naprawdę ładna, bo heloł, miałam ją nawet swego czasu na antoinette to musiała być zajebista. dlatego też sięgnął ręką do jej bioderka i przyciągnął do siebie.
    - nawet znam kilka z nim - przyznał się bez bicia, co w sumie nawet można było uznać za chwalenie się, bo już po chwili tulił ją do siebie i całował w usta. były takie piękne! i cała morgan była słodka, pachnąca i milutka. fajna odmiana od lei i natarczywej ruby. była takim kochanym środkiem, który chciał teraz przelecieć na dachu akademika. ambitne plany ma chłopaczek.

    Sponsored content

    dach - Page 2 Empty Re: dach

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » dach
      » Dach
      » Dach
      » dach
      » dach budynku

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 3:29 am