dach

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dach - Page 9 Empty dach

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 6:59 pm

    First topic message reminder :

    dach - Page 9 Century+Tabard+Street+terrace
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    dach - Page 9 Empty Re: dach

    Pisanie by hans rothbauer Pon Gru 28, 2015 2:21 pm

    i dobrze im tak, trzeba ich trzymać w ryzach, żeby się nie rozszaleli właśnie xd każdy mąż był inny, więc ciężko było wypracować sobie jedną opinię na temat mężczyzn i ze wszystkimi działać według takiego samego schematu. trudne życie miała.
    - naprawdę? najmocniej przepraszam, nie znam się na akcentach... - zaczął się tłumaczyć, żeby nie było jej przykro. chyba szkocki akcent jest najgorszy, chociaż w irlandii to mają ten swój szalony język, którego próbowałam się uczyć, ale jak zobaczyłam pięć podstawowych słów, to już się przeżegnałam. hansa na pewno trudniej było zrozumieć z jego twardym akcentem, poza tym na pewno robił jakieś błędy językowe, których nie chce mi się zaznaczać xd - to może pozwiedzamy razem? - zaproponował. - pokażesz mi swoje ulubione miejsca i może okaże się, że coś jeszcze przegapiłem. - uśmiechał się uroczo.
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    dach - Page 9 Empty Re: dach

    Pisanie by skylar colins Pon Gru 28, 2015 2:23 pm

    no mają jakiś tam swój język dziwny. ale na szczęście skye się nim nie porozumiewała. to by było dopiero dziwne. xd hans pewnie by się załamał. przestraszyła się na to wspólne zwiedzanie i pewnie uciekła do siebie czymś się wymigując. ale i tak w pokoju cieszyła mordkę, że tyle sobie porozmawiali.

    Sponsored content

    dach - Page 9 Empty Re: dach

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » dach
      » Dach
      » Dach
      » dach
      » dach budynku

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 10:03 am