• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

sklep z zabawkami

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty sklep z zabawkami

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:51 pm

First topic message reminder :

sklep z zabawkami  - Page 2 Xg9eWc
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by rosie anderson Czw Wrz 09, 2021 9:37 pm

hahahah odwaznie xd moje social anxiety could never xd
- naprawde - potwierdzila I usmiechnela sie gdy dostala buziaka. a skoro juz zrobil pierwszy krok to dla niej znaczylo, ze ona tez mogla sobie pozwolic na wiecej. wiec pocalowala go bardziej odwaznie. tylko udawala obeznana, a tak naprawde byla gowniara, ktora sie nie bardzo jednak znala na takich rzeczach xd za malo praktyki!
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by ben wonder Czw Wrz 09, 2021 9:45 pm

to był typowy case "ekstrawertyk przygarnął introwertyka" i musiałam uczestniczyć w takich akcjach xd
nie wiedział jak rosie zareaguje na jego buziaka, bo mimo wszystko też nie miał dużego doświadczenia na polu damsko-męskim, więc oczywiście bardzo się ucieszył kiedy zaczęła go całować i do akcji wkroczył język!
- mhm, też jestem w stanie porzucić czekoladę dla tego. ty jesteś słodsza. - stwierdził z uśmiechem. benek bajerant xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by rosie anderson Czw Wrz 09, 2021 9:50 pm

hahah tez czesto jestem w takiej sytuacji xd
rosie sie wczoraj calowala z Dante wiec zdobywala coraz wiecej doswiadczenia xd teraz bedzie mogla porownywac kto sie lepiej caluje.
- w takim razie nic nie stoi nam na drodze - rowniez sie usmiechnela. w sumie nie wiedziala co chcialaby zeby nastalo miedzy nimi, ale byla otwarta na rozne propozycje.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by ben wonder Czw Wrz 09, 2021 9:54 pm

oby tylko dante i benek nie chwalili się lub porównywali między sobą xd
uśmiechał sie do niej szeroko cały czas.
- zacznijmy od tego, że będziesz potrzebować tego. - założył jej drugą czapeczkę na głowę, żeby wyglądała jak kosmitka tak jak on. znając benka już uważał, że to jak zaznaczenie, że jest jego dziewczyną xd dobra, nie róbmy z niego świrusa, po ostatniej akcji z aimee postanowił, że na razie będzie badał teren i nie będzie od razu wskakiwać w związki!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by rosie anderson Czw Wrz 09, 2021 9:59 pm

haha wtedy byloby gorzej. ona przynajmniej z nikim o tym nie rozmawiala xd
- mam nadzieje, ze z dwoma wygladam tak dobrze jak z jedna - powiedziala rozbawiona. gdyby ja zaczal traktowac jak swoja dziewczyne to by sie wystraszyla xd nie byla na to gotowa! tyle jeszcze miala do poznania I tyle chlopcow do calowania.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by ben wonder Czw Wrz 09, 2021 10:01 pm

zawsze mogła pogadać z rafe'm, przybijałby jej piąteczki i chwalił jaką jest playerką.
- nie sądziłem, że to możliwe, ale wyglądasz jeszcze lepiej - stwierdził. - musimy sobie zrobić zdjęcie! - klasnął w dłonie i już stanął obok niej i wyciągał rękę z telefonem do selfiaczka. spoko, nie będzie wstawiał tego na insta z #couplegoals. raczej z podpisem, że są gotowi na sobotnia imprezę xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by rosie anderson Czw Wrz 09, 2021 10:07 pm

w sumie!
- jestes za mily - machnela reka na jego komplementy. nie zeby sie jej nie podobalo bo lubila jak jej faceci tak slodzili! ustawila sie do zdjecia I ladnie zapozowala. miala selfiaczki wycwiczone I znala kazda swoja dobra strone. - juz nie moge sie doczekac tej imprezy! - zacieszala.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by ben wonder Czw Wrz 09, 2021 10:19 pm

porobili sobie słodkie fotki, nakupowali mnóstwo dekoracji, a potem wrócili do akademika gdzie pomagała mu z dekorowaniem, ale też jeszcze trochę się całowali. nie zaciągnął jej do łóżka, bo nie miał jeszcze takiej wprawy xd
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by noah moore Wto Paź 05, 2021 7:05 pm

zaciągnął tutaj nari i jej siostrę żeby kupić małej jakieś fajne drobiazgi. może spędzili razem dzisiaj większość dnia, któż to wie! - i co ci się podoba? - zapytał kucając obok małej.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by nari yoon Wto Paź 05, 2021 7:11 pm

nari dala sie namowic na spedzenie razem wiekszosci dnia jezeli to mialo oznaczac, ze bedzie miala troche spokoju od siostry, ktora na pewno bardziej meczyla noah gdy byl w ich towarzystwie. standardowo marudzila kiedy zaproponowal sklep z zabawkami, ale przynajmniej mala miala frajde. - macie limit dziesieciu funtow - ostrzegla. nie mogl jej tak rozpieszczac!
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by noah moore Wto Paź 05, 2021 7:13 pm

jaka nari!
- proszę cię, daj nam limit chociaż dwudziestu, tutaj nie ma niczego za dziesięć a nie chcę żeby dostała jakiegoś badziewnego pluszaka. weź się zgódź, naaari. spójrz na jej słodką buźkę - zaśmiał się i wskazał na małą, która zrobiła słodkie oczka do siostry - czy jej się można oprzeć? - zażartował i wziął małą na ręce.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by nari yoon Wto Paź 05, 2021 7:42 pm

spojrzala niezadowolona na noah, a potem na mala. - ta slodka minka na mnie juz od dawna nie dziala - pstryknela siostre w nos. przewrocila oczami I skrzyzowala rece na wysokosci piersi, przygladajac im sie. rzeczywiscie byl to calkiem uroczy obrazek. - niech wam bedzie, ale nastepnym razem wam tak latwo nie pojdzie - ostrzegla.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by noah moore Wto Paź 05, 2021 7:51 pm

- wiedziałem, że dasz się przekonać - puścił do nari oczko a potem poszedł z małą żeby wybrać jej odpowiednią zabawkę - chyba coś znalazłem specjalnie dla młodej. a co ty chciałabyś ode mnie dostać? - zapytał puszczając młodą, żeby poszła zapłacić za swoją zabawkę.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by nari yoon Wto Paź 05, 2021 8:33 pm

spojrzala na niego nadal niezadowolona. - nie przyzwyczajaj sie - wytknela mu jezyk I wyprzedzila go, idac za siostra. - no nie wiem.. - udawala, ze sie powaznie zastanawia. - to chyba by do mnie pasowalo - chwycila kostium ksiezniczki I przylozyla do siebie.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by noah moore Wto Paź 05, 2021 8:37 pm

zaśmiał się i położył dłoń na jej talii - mhm, jak chcesz, mogę ci takie coś załatwić ale to nie tutaj i nie teraz. nie wiedziałem, że lubisz przebieranki, księżniczko - pstryknął ją w nos a potem ukradkiem pocałował, bo chciał ją trochę sprowokować.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by nari yoon Wto Paź 05, 2021 8:51 pm

- duzo o mnie jeszcze nie wiesz - usmiechnela sie niewinnie I zamrugala rzesami. pewnie krecil ja role-play. przypominaly sie jej stare dobre czasy kiedy grala w serialu xd przejechala dlonia po jego klacie, ale zaraz zwrocila uwage na siostre, ktora do nich podbiegla.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by noah moore Wto Paź 05, 2021 8:54 pm

jak do nich podbiegła młoda, to zapewne złapał ją na ręce - a kto to taki odważny, że zapłacił sobie za zabawkę? bardzo ładnie. zabawka jest twoja. ale widzę, że ktoś tutaj już jest śpiący i zmęczony? - pomiział małą po nosie - chodź, musimy już iść, bo chyba młoda już ma dość - zauważył.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by nari yoon Wto Paź 05, 2021 9:00 pm

poglaskala mala po wlosach gdy wzial ja na rece. - faktycznie pora juz wracac - przyznala mu racje. poszli I rodzice nari nawet pozwolili noah wejsc do srodka I musieli im opowiadac jak spedzili dzien.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by mary donaldson Sro Lis 03, 2021 7:11 pm

wyciągnęła thomasa na spacer. czasem musiał gdzieś z nią połazić, żeby nie świrowała za bardzo w zamknięciu. chociaż przynajmniej wtedy nie musiał zmuszać się do seksu z nią xd stanęła przy witrynie sklepu z zabawkami ciągnąc thomasa za rękę.
- awwwwww, jakie cudne małe rzeczy! - zachwycała się, bo jakieś ubranka dziecięce też były na wystawie.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by thomas conway Sro Lis 03, 2021 7:16 pm

nie chcial z nia sie nigdzie pokazywac, ale to bylo faktycznie lepsze niz seks z nia. chociaz chyba po akcji z jo i celeste tylko mary mu pozostala. bylby przypal gdyby ponownie probowal przeleciec jakas studentke w zlym momencie. to dopiero bylby pech! - nie ma na to czasu - chwycil ja za ramie i zaczal odciagac ja od witryny. jeszcze tego brakowalo zeby zaczela planowac dzieci.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by mary donaldson Sro Lis 03, 2021 7:25 pm

nie dość, że musiał się z nią pokazywać, to jeszcze trzymała go cały czas za rękę i przedstawiała wszystkim np. ekspedientkom, kelnerom i kurierom jako swojego chłopaka.
- czasu to ja nie mam! nie wiesz, że kobieta traci 95% dobrych jajeczek przed trzydziestką? - stała w miejscu i nie dała się odciągnąć. chyba już za późno na takie "jeszcze tego brakowało".
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by thomas conway Sro Lis 03, 2021 7:39 pm

moze kiedys napisze jakis horror inspirowany jej zyciem z mary. cos w stylu krzyku gdzie ona bylaby psychopatka, ktora obserwuje swoje ofiary przez okno. niestety nie bylaby to historia w stylu 'good for her' wiec mogloby sie nie sprzedac. zadnych zalet z tej meczarni! - super, nie obchodzi mnie to - mruknal, dalej ja ciagnac. lepiej dla niego byloby gdyby wszystkie jajeczka juz stracila.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by mary donaldson Sro Lis 03, 2021 7:46 pm

może zrewolucjonizowałby gatunek! feministki by go zmieszały z błotem, ale przynajmniej by miał duży rozgłos.
- jeżeli mamy mieć razem dzieci to wręcz przeciwnie, bardzo cię to obchodzi - powiedziała figlarnym lekkim tonem. jeszcze nie rozumiała, że thomas nie chce mieć z nią dzieci! myślała, że właśnie do tego dąży ich związek.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by thomas conway Sro Lis 03, 2021 7:53 pm

fejs mi w ogole nie chodzi i mam fomo xd
zawsze cos. przynajniej troche kasy by zarobil!
az go przeszly ciarki gdy rzucila pomyslem posiadania dzieci. - nie - powiedzial stanowczo i stanal przed nia. - nie bede miec z toba dzieci i do tego nigdy nie dobrowadzisz. mozesz o tym zapomniec - powiedzial stanowczo, patrzac jej w oczy by wiedziala, ze nie zartuje.
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by mary donaldson Sro Lis 03, 2021 8:01 pm

o nie! bardzo niedobrze.
- kochaaanie - zatrzepotała rzęsami, patrząc na niego swoim nieskalanym myśleniem wzrokiem. - jeśli mamy stworzyć dojrzały związek i założyć rodzinę, to prędzej czy później będziemy mieć dzieci. może nie od razu, ale tak do dwóch lat po slubie... - gadała swoje.

Sponsored content

sklep z zabawkami  - Page 2 Empty Re: sklep z zabawkami

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 4:38 am