• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

food truck

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

food truck - Page 4 Empty food truck

Pisanie by st. albans Sro Maj 26, 2021 8:15 pm

First topic message reminder :

food truck - Page 4 Giphy
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by samuel berenson Nie Wrz 12, 2021 8:35 pm

chyba tak xd
on też przestępował z nogi na nogę tak jak ona. ale z nerwów! nie potrafił gadać o takich sprawach, zazwyczaj się zapowietrzał, plątał, stresował i tak dalej! - kiedyś mi się podobałaś - wymamrotał cicho gapiąc się w chodnik, bo nie potrafił spojrzeć jej w oczy. plus nie potrafił kłamać he he.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tiffany bowman Nie Wrz 12, 2021 8:50 pm

tiffy za to nie poczuła się zakłopotana tą sytuacją, głównie dzięki temu, że pół dnia świętowały z celeste.
- nieeepraawda. - zaśmiała się, chybocząc się na boki niczym dmuchany ludzik reklamowy na wietrze. - kiedy? - zaczęła jednak dopytywać i oczy jej świeciły, bo była zaintrygowana nowo uzyskanymi informacjami. tiffy jednak obrotna skoro kilku ziomkom z paczki się podobała xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by samuel berenson Nie Wrz 12, 2021 8:57 pm

to dlatego, że byla pod wpływem, a sam był praktycznie trzeźwy!
- eeeeee - trochę był zaskoczony jej pytaniem, ale faktycznie się zastanawiał nad odpowiedzią - w tamtym roku, na wakacjach - odpowiedział. pewnie zbiegło się to z tym, że jej też się podobał! no właśnie tiffy taka kusicielka, a udaje niewinna!
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tiffany bowman Nie Wrz 12, 2021 9:08 pm

- niemożliwe - potrząsnęła głową i roześmiała się dziko. sam musiał poczekać aż się uspokoiła. - przecież dokładnie wtedy ty też mi się podobałeś. - powiedziała lekkim tonem, bo była w takim stanie, że nie umiała trzymać języka za zębami. tiffy myślała, że jest przychlastem i nikomu się nie podoba i że tylko po pijaku chłopcy chcą ją całować, a tu niespodzianka xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by samuel berenson Nie Wrz 12, 2021 9:12 pm

- och - zmieszał się słysząc że tiffy w tym samym czasie też coś tam do niego czuła! - szkoda, że nie udało nam się umówić - westchnął mamrotając trochę smutno. pewnie miał zaplanowaną całą randkę z tiffany! hahahaha, może to że była przychlastem właśnie podobało się chłopakom!
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tiffany bowman Nie Wrz 12, 2021 9:16 pm

- przecież nie chciałeś! całe wakacje wysyłałam ci sygnały! - wypomniała mu, bo myślała, że to jest oczywiste. zawołali, że zamówienie jest gotowe, więc odebrała ich frytki i zajęła się jedzeniem jak gdyby nigdy nic. zieloni chłopcy też byli przychlastami, więc wiedzieli, że tiffy jest z ich ligi xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by samuel berenson Nie Wrz 12, 2021 9:23 pm

nie zdążył się wytłumaczyć bo pojawili się inni i w ciszy żarł frytki.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 7:37 pm

kolezanki juz ja poinformowaly o tym jak tobias swietnie sie bawil wiec byla troche zla i od wczoraj sie do niego nie odzywala. siedziala na lawce i jadla frytki.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 7:39 pm

a on łaził gdzieś z kumplami. myślał, że leila nie ma czasu bo siedzi z nejtem na przykład! zobaczył ją jednak od razu i podszedł do niej - cześć, zepsuł ci się telefon? - dopytał bo nie odpisywała na jego smsy! nawet ukradł jej jedną frytkę.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 7:45 pm

- czesc, nie - przywitala sie, ale nie spojrzala na niego. za bardzo byla skupiona na jedzeniu. nie lubila gdy ktos jej kradl z talerza, ale tym razem nie zwrocila na to uwagi. probowala walczyc z tym uczuciem zazdrosci, ale jednak ono wygralo.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 7:55 pm

nie wyczuł od razu niechęci! nie uważał nawet że to co się wczoraj stało to było wielkie coś. przypadkiem zrobił ten striptiz xd - więęęęc - usiadł obok niej - nie odpisywałaś bo? - patrzył na nią jak wcinała frytki. pewnie wtedy jeszcze bardziej mu się podobała xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 7:59 pm

chwile nie odpowiadala bo miala pelna buzie. - bo bylam zajeta - wymyslila. nie do konca to byla prawda, ale musiala zdobyc troche wiecej czasu zeby sie zastanowic czy chce konfrontowac tobiasa o tym co wczoraj robil czy woli sie nie czepiac i o tym zapomniec. - slyszalam, ze wczoraj sie dobrze bawiles - postanowila jednak sie czepiac.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 8:05 pm

jaka leila na awku xd
jeśli się zastanawiała czy chce konfrontacji to tobias od razu do niej przystąpił - zajęta czym? siedzeniem z nate'm? - wytknął jej zaraz. nie odwracał od niej wzroku bo wiedział, że to główna zasada konfrontacji! - bawiłem się średnio bo sobie poszłaś jeśli już o to pytasz - striptiz był wypadkową alkoholu.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 8:09 pm

hehe xd
- tak, dokladnie tym - odpowiedziala i w koncu na niego spojrzala. dzisiaj jeszcze z nim nie rozmawiala, ale skoro sie czepial to moze chciala mu zrobic troche na zlosc. - masz z tym jakis problem? - zapytala zla. - no nie wiem.. spodobno zrobiles niezle show. wszystkie dziewczyny byly wniebowziete - mruknela z wyrzutem. tylko dla niej powinien robic takie pokazy!
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 8:15 pm

skoro spojrzała na niego to znaczy, że chciała konfrontacji! i to jeszcze bardziej nakręciło tobiasa! - mam - odparł zgodnie z prawdą bo czuł się olewamy przez leilę ostatnimi czasy. zapomniał jak wyglądają jej piersi! :c - no tak, ty o tym - przewrócił oczami - nie zrobiłem tego specjalnie - wytłumaczył krótko
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 8:20 pm

chciala! a skoro i on byl chetny to nie miala zamiaru wycofywac. odlozyla frytki na bok, byla gotowa na ta rozmowe. - wiec slucham, jaki? - skrzyzowala rece na wysokosci cyckow. zawsze mogl poprosic zeby mu je pokazala i od razu by to zrobila! - czyli rozbierales sie przed innymi dziewczynami przez przypadek? - wywrocila oczami na jego wymowki.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 8:30 pm

leila jaka waleczna! chyba nigdy nie widział jej takiej! zawsze była wobec niego pokorna i milutka. teraz skoro przywykła do jego obecności w życiu to stała się pyskata ech!
- taki, że spędzasz z nim całe dnie zapominając o tym, że ja również istnieję w twoim życiu - wytłumaczył. był gotowy z tą odpowiedzią - zdjąłem tą koszulkę tylko dlatego, że wylałem na siebie alkohol - a to, że potem trochę tańczył to inna sprawa xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 8:38 pm

tobias tez nowy awek hehe
zawsze byla pyskata, ale tobias jeszcze nie mial okazji tego doswiadczyc bo zawsze dobrze sie dogadywali. a jak juz cos bylo nie tak to byla jej wina przewaznie wiec nie moga sie go czepiac. - nie zapominam o tym, ze tez jestes w moim zyciu - zaprzeczyla. jej zdaniem nadal dosc czesto sie widywali. - nate to moj przyjaciel i jesli potrzebuje teraz mojego towarzystwa to nie mam zamiaru mu go odmawiac - dodala. byla teraz wrazliwa na ten temat. troche czula sie odpowiedzialna za poprawienie jego samopoczucia. mialaby wyrzuty sumienia gdyby znowu mu sie pogorszylo. - i klepaly cie po tylku tez dlatego, ze wylales na siebie alkohol? - nie podobaly sie jej jego wymowki.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 8:44 pm

zmotywowałaś mnie! mokra koszulka hehehehe.
no właśnie, zawsze była pokorna! a teraz była pyskata. nie znał tej strony i nie podobała mu się! - odnoszę inne wrażenie - mruknął niezadowolony, bo wcale nie uważał że spotykali sie wystarczająco często skoro zapomniał jak wyglądają jej piersi! - ja jestem twoim chłopakiem i chyba też nie powinnaś mi odmawiać towarzystwa skoro o to proszę - odwrócił kota ogonem specjalnie - poprawka, raz klepnęła mnie po tyłku - żeby nie było - nie poradzę nic na to, że to zrobiła - nie tłumaczył się dalej.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 8:50 pm

hehehe
tobias jaki alfa. leila miala swoje zdanie i miala zamiar dzielic sie nim z tobiasem jesli cos sie jej nie podobalo, sory. mogl sobie zrobic zdjecie to by nie zapomnial. - nigdy nie przeszkadzalo ci, ze spedzam czas z innymi - przypomniala mu. - gdybys sie przed nia nie rozbieral i to by nie miala okazji tego zrobic - nie miala zamiaru mu tego tak latwo odpuszczac. nate jej po tylku nie klepal wiec nie chciala zeby inne laski go obmacywaly.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 8:59 pm

no jasne, że alfa! nie wiem czego się po nim spodziewałaś w sumie! nie pomyślał, że musi robić sobie zdjęcie! teraz jak się pogodzą to zrobi na zapas.
- bo nie przeszkadza mi to - odpowiedział od razu - przeszkadza mi to, że nie spędzasz czasu ze mną - wytknął jej ponownie w razie gdyby zapomniała - nie rozebrałem się przed nią, ani dla niej już ci to mówiłem - powtórzył się - nie mów tego tak jakbym zrobił to specjalnie - była niesprawiedliwa!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by leila fairbrother Nie Wrz 26, 2021 9:03 pm

leila sama mu wysle fotki bo nie bedzie wiedziala jak sie ma z nim pogodzic i bedzie miala nadzieje, ze to rozwiaze ich problemy.
- nie wszystko musi sie krecic wokol ciebie - powiedziala niezadowolona i wstala. poszla sobie, a jak juz ochlonela to zle sie czula z tym, ze mu to powiedziala. ale bylo jej zbyt glupio by go do niego napisac.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by tobias berube Nie Wrz 26, 2021 9:06 pm

jak sobie poszła to dogonił kumpli i poszli na piwko, to mu zdecydowanie pomogło choć i tak czuł się źle!
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by nari yoon Pon Paź 11, 2021 8:05 pm

zniecierpliwiona stala w kolejce i przygladala sie menu, ale nie widziala tam nic niskokalorycznego co ja jeszcze bardzie poirytowalo.
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by gabriel marichalar borbon Pon Paź 11, 2021 8:12 pm

gabriel wychodził akurat z pobliskiego banku czy innego ważnego miejsca. food trucki napawały go przerażeniem, a tym gorzej, że zauważył nari w jego pobliżu.
- nari, kochana! nie wiedziałem, że z tobą jest tak źle odkąd się nie spotykamy. chodź, zabiorę cię na porządną kolację - zaczął ją odciągać od samochodu, z którego serwowali jedzenie, bo myślał, że to jadłodajnia dla bezdomnych.

Sponsored content

food truck - Page 4 Empty Re: food truck

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:05 pm