• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

the breakfast club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

the breakfast club - Page 6 Empty the breakfast club

Pisanie by st. albans Pią Mar 26, 2021 11:15 pm

First topic message reminder :

the breakfast club - Page 6 Tsw82cy
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 8:41 pm

w sumie ja tez!
przestal gadac i gapil sie na niego chwile. tez sie zastanawial czy sie klocili. moglo mu to umknac. - nie poklocilismy sie, ale przestales sie do mnie odzywac - wyjasnil z wyrzutem. myslal, ze moze na niego liczyc, a on zniknal kiedy potrzebowal go najbardziej. gdyby go poinformowal gdzie sie wybiera to by poszedl z nim!
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 8:56 pm

xd
lucek nie pamiętał żeby się kłócili, ale też chwile musiał się nad tym jednak zastanowić - byłem na wakacjach - wytłumaczył. tak pobyt w psychiatryku nazywał wakacjami - dawali mi tam dziwne tabletki i zastrzyki - wyjaśnił lekko smiejąc się pod nosem. niezbyt dużo zdradzał xd
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 9:21 pm

slyszac jego tlumaczenie zmarszczyl czolo. - na wakacjach? - powtorzyl zawiedziony. - dzieki, myslalem ze mozna na ciebie liczyc - powoli zaczal sie denerwowac tym, ze lucek wybral wakacje i tabletki zamiast niego. on by mu tego nie zrobil!
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 9:30 pm

niefortunnie się wyraził, a arthur to podłapał! spojrzał na niego zmartwiony i smutny kiedy się wkurzył - nie rozumiem, o co ci chodzi, zaciągnęli mnie tam na siłe - bo tak było, nie potrafił się inaczej wyrazić o tym co mu się stało! nie mógł skupić myśli! tym bardziej kiedy arthur się denerwował.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 9:34 pm

do arthura trzeba bylo mowic wprost. nie czytal miedzy wierszami i nie wpadl na to, ze moglo luckowi chodzic o cos zupelnie innego. to zabrzmialo jakby go nie obchodzil i tak tez to przyjal. - zaciagneli cie na sile na wakacje? - dalej nie kumal o co chodzi co go irytowalo jeszcze bardziej.
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 9:49 pm

lucek nie potrafił teraz wprost. to było dla niego za trudne. wypuścili go kilka dni temu, nie potrafił zebrać myśli, spał prawie cały dzień, budził się wieczorem i włóczył po mieście. było z nim źle - tak można powiedzieć - zaśmiał się i wstał. przyjrzał się mu, a potem wyciągnął z kieszeni jakieś nowe tabletki i położył na jego dłoni. dzielił się xd
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 9:55 pm

nie rozumial dlaczego lucien sie smial. nie wydawalo mu sie to zabawne. pomyslal, ze sie z niego nabija, ale zaczal miec watpliwosci kiedy podzielil sie tabletkami. nie wiedzial o co mu chodzi! spojrzal na tabletki w dloni i chwile na nie patrzyl. - potrzebowalem cie - zacisnal dlon.
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 10:03 pm

lucek też nie rozumiał dlaczego się śmiał! niezbyt był kontaktowy ostatnimi czasy. pewnie mama dawała mu godzinę policyjną, a potem groziła że będzie dzwonić na policje! - ja ciebie też - przyznał szczerze na jego słowa. pewnie leżąc w izolatce myślał o nim. romantycznie xd
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 10:11 pm

slodko xd szkoda, ze nie mogli sie izolowac razem xd
- wiec dlaczego pojechales na wakacje beze mnie? - zapytal z wyrzutem. odsunal krzeslo i w koncu przysiadl sie do niego. - zerwalem z romy - poinformowal go i przygladal mu sie oczekajac jakies reakcji.
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 10:15 pm

najromantyczniejszy wypad ever, razem w izolatce xd
- to nie do końca były wakacje jednak - zmienił zdanie i też się przysiadł skoro już siedzieli - okej..... - nie wiedział jak zareagować - to źle czy dobrze? - dla niego raczej dobrze, choć teraz tego nie czuł. nie ruszył nawet jedzenia które zamówił więc po prostu je odsunął.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 10:27 pm

zbyt duzo przeszkod na ich drodze xd
- to znaczy? - teraz juz w ogole go zgubil. wakacjie, nie wakacje? moze i powinien sie skapnac o co chodzi, ale nic mu to nie mowilo. nastepnym razem bedzie wiedzial, ze to jakis kod. - nie wiem - wzruszyl ramionami. myslal, ze zle. ale kiedy tu tak z nim teraz siedzial nie byl do konca pewny
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 10:40 pm

może następnym razem!
- nie wiem, nie pamiętam ostatnich dwóch tygodni - westchnął, sam nie wiedział że mówi kodem! był zbyt zdezorientowany - nie wiesz? to znaczy, ze żałujesz? - zapytał i przysunął swoją dłoń do jego lekko miziając go palcem.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 10:49 pm

moze!
- dlaczego nie pamietasz? - zmartwil sie. co chwile czul inne emocje co go jeszcze bardziej dezorientowalo. - nie wiem czy zaluje. chyba sie z tego nie ciesze - chwycil jego dlon i przylozyl swoje czolo do jej wierzchu.
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 11:06 pm

- nafaszerowali mnie czymś i nie wiem - wzruszył ramionami. zaraz mu się przypomniały przebitki z tego czasu i zestresował się. pewnie aż zbladł biedak! - może nie byliście sobie przeznaczeni - próbował go jakoś pocieszyć, ale nie był dziś najlepszym pocieszycielem więc był dość podatny i jak wziął jego rękę to nawet nie protestował.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by arthur windsor Wto Mar 01, 2022 11:15 pm

- moze - zgodzil sie z nim. chwile tak siedzial z jego przycisnieta reka do twarzy, ale w koncu sie ocknal. - nie rob juz tak wiecej - poprosil. spojrzal na tabletki, ktore przed chwila dal mu lucek i polknal je. - zostan dzisiaj ze mna - spojrzal na niego. sam nie wiedzial co mial przez to na mysli, ale chcial z nim spedzic czas.
lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by lucien arnaud Wto Mar 01, 2022 11:22 pm

obaj będą na fazie skoro połknął tabletki i lucek też, doskonale!
- w porzadku, ale musimy zostać u mnie - zaproponował. inaczej mamusia by go zabiła. poszedł więc z arthurem do siebie. mama się trochę zdziwiła, ale ich wpuściła, uff!
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by hanna haworth Pią Mar 25, 2022 9:18 pm

umówili się na cywilizowaną kawę. hanna przyszła przed czasem i już się niecierpliwiła. zastanawiała się czy thomas w ogóle się pojawi czy jednak stchórzy.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by thomas conway Pią Mar 25, 2022 9:23 pm

thomas byl stary i szanowal czas wiec przyszedl na godzie, na ktora sie umowili. zwykle tez pojawial sie chwile przed, ale nie chcial z nia siedziec dluzej niz musial xd - czesc - przywital sie troche od niechcenia. nie potrafil ukryc tego ile trudnosci zajelo mu przyjscie na spotkanie z nia.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by hanna haworth Pią Mar 25, 2022 9:28 pm

hanna musiała przyjść szybciej i umowić się z kelnerką na jakiś tajemny gest, po którego pokazaniu kelnerka będzie miała ją ratować z sytuacji. przygotowywała się na to spotkanie jak na randkę z oblechem z tindera xd
- cześć - wstała jak podszedł, bo myślała, że wyciągną do siebie ręce, ale tylko popatrzyli na siebie niezręcznie i już było dziwnie. usiedli i nadal nikt nic nie mówił. dobry początek xd - zamówiłam już dla siebie - wskazała na swój kubek.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by thomas conway Pią Mar 25, 2022 9:40 pm

haha xd thomas mial po prostu zamiar wstac i wyjsc jesli cos by poszlo nie tak. nie obrazilby sie gdyby ona tez tak zrobila.
nie wiedzial po co wstala wiec nie ruszyl sie z miejsca. to jeszcze nie ten czas zeby sie przytulac. o ile w ogole kiedys nadejdzie xd - dlugo czekalas? nie jestem spozniony - spojrzal na zegarek zeby sie upewnic.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by hanna haworth Pią Mar 25, 2022 9:49 pm

no tak, mieli taką relację, że nie musieli przed sobą udawać i bawić się w jakieś gierki.
- nie ma sprawy - odpowiedziała tak jakby jednak był spóźniony. - skończyłam trening i miałam tu po drodze - już opowiadała coś o sobie, dobry bonding! xd
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by thomas conway Pią Mar 25, 2022 9:56 pm

pokiwal glowa i zamachal do kelnera zeby zamowic sobie czarna kawe. kiedy juz to zrobil spojrzal na nia i znowu chwile nic nie mowili. dopiero wtedy zorientowal sie, ze powinien sie troche zainteresowac skoro juz mowila o sobie. - co trenujesz? - zapytal w koncu.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by hanna haworth Pią Mar 25, 2022 10:05 pm

hanka piła cappucino, w tym nie byli podobni. na pewno analizowała jego zamówienie xd
- będziesz chciał coś zjeść? - nie była pewna jaki jest vibe. w razie pilnej ucieczki łatwiej porzucić kawę niż talerz jedzenia. - hokeja na trawie - odpowiedziała zdawkowo. - chodzę też na taniec współczesny - dodała po chwili, żeby nie postrzegał ją tylko przez pryzmat tego hokeja. - czy ty w ogóle wiesz co ja studiuję? - wypaliła. podstawy xd
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by thomas conway Pią Mar 25, 2022 10:15 pm

thomas byl twardzielem, nie mogl pic jakiegos tam cappuciono xd
- jestes glodna? - on tez probowal wybadac na ile zostanie tu uwieziony. w tym akurat sie chociaz mogli zgodzic. pokiwal glowa zapamietujac te informacje. - wiem, ale wolalbym zebys ty mi o tym opowiedziala - szukal neutralnych tematow do rozmowy. - kosmonautyka - dodal zeby nie pomyslala, ze klamie. sprawdzil z ciekawosci xd pewnie dlatego zeby jej moc unikac.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by hanna haworth Pią Mar 25, 2022 10:23 pm

hahaha, no tak xd to nadszarpnęłoby jego reputację.
- nie - odpowiedziała - ale mogłabym coś zjeść - wzruszyła ramionami - a ty? - spojrzała na niego, żeby zadecydował. chodzili wokół siebie na paluszkach. - widzę, że nie muszę nic opowiadać i już wszystko o mnie wiesz - powiedziała mimo wszystko trochę kpiąco zamiast przyjąć to jako okazję do opowiedzenia mu o swoich planach i zainteresowaniach.

Sponsored content

the breakfast club - Page 6 Empty Re: the breakfast club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:52 am