• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

la cosa nostra

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

la cosa nostra - Page 3 Empty la cosa nostra

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:56 am

First topic message reminder :

la cosa nostra - Page 3 Monophy
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 8:57 pm

ivy byla troche nieogarnieta wiec zapomniala zupelnie, ze sie z nim umawiala na dzisiaj. dlatego szybko musiala sie wyszykowac i wygladala calkiem ladnie, ale na pewno nie wystarczajaco elegancko. nie miala jednak z tego powodu kompleksow. - nawet calkiem dobre - stwierdzila, napijajac na widelec jakies warzywka. chyba pisalam jej w karcie, ze jest wegetarianka, wiec pewnie nie bylo tu dla niej za wiele opcji.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 9:00 pm

nie przeszkadzało mu to jak wyglądała, najważniejsze było jednak to, że w ogóle dała się zaprosić na randkę i że w ogóle tutaj przyszła. peter nie chciał żeby źle się czuła, więc nie zwrócił uwagi na takie pierdoły jak ciuchy - tak, dobre. chcesz jeszcze więcej wina? - zaproponował dolewając jej do kieliszka dobre wino.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 9:07 pm

to dobrze, ze sie nie przejmowal wygladem bo pewnie nie raz chodzila w jakis bluzkach z krolem lwem, ktore robione byly dla dzieci i przez to wygladaly na niej jak crop top.
pokiwala glowa i przesunela swoj kieliszek w jego strone by jej wiecej nalal. - czesto tu przychodzisz? - rozejrzala sie. ona wolala chinczyka tak jak reszta zielonych dziewczyn, ale tu nie bylo tak zle. lubila poznawac nowe klimaty!
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 9:11 pm

- nie, nie często. nie stać mnie na takie knajpy tak naprawdę - bo przecież pracował jako lobby boy w miejscowym hotelu w albans, nie dostawał kasy od bogatych rodziców, którzy odcięli go totalnie od kasy - ale dzisiaj postanowiłem, że wysupłam trochę z oszczędności i oto tutaj jesteśmy - napił się wina i wsunął sobie kawałek jedzenia do ust - a ty, często chodzisz do takich knajp? - zapytał.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 9:17 pm

- nie musiales sie tak starac - powiedziala kiedy wspomnial o oszczednosciach. nie miala duzych wymagan wiec cieszylaby sie nawet jakby jej kupil happy meal w maku. - ale milo mi - dodala zaraz zeby nie myslal, ze nie docenia jego gestu. - nie za czesto. raczej preferuje luzniejsza atmosfere - usmiechnela sie. nigdy nie byla na takiej randce. tylko tatusiowie ja tak dobrze traktowali.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 9:26 pm

ivy najwyraźniej była mało wymagającą dziewczyną xd jej to wystarczyłaby pizza w podrzędnym barze i byłaby też szczęśliwa - jasne, w takim razie następnym razem zapamiętam, że jednak wolisz żebym cię zabrał na pizzę do pizzerii albo do jakiejś burgerowni - zaproponował jej właśnie drugą randkę, więc chyba musiała mu sie podobać xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 9:31 pm

zdecydowanie xd jarala by sie gdyby dla niej zerwal stokrotke i wreczyl jej ja zamiast bukietu xd
- tutaj tez mi sie podoba - zapewnila go by przypadkiem nie przejmowal, ze nie trafil. - ale burgery rzeczywiscie bardzo lubie - zasmiala sie i upila lyka wina. jeszcze jedna randka sie nie skonczyla, a on juz druga planowal xd
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 9:38 pm

co za laska xd ale skoro tak, to nie musiał wydawać na nią sporo kasy, spoko.
- widzisz, jak dobrze trafiłem. znam dobrą knajpę z jedzeniem wegetariańskim, które na pewno ci się spodoba i będzie ci smakowało - zapewnił ją. oczywiście, że już planował drugą randkę na pierwszej, chciał żeby ta druga była jeszcze lepsza.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 9:50 pm

poprostu cieszyla sie zyciem, nie ma w tym nic zlego xd
- w takim razie juz nie moge sie doczekac az do niej pojdziemy - powiedziala z usmiechem. - opowiedz mi cos o sobie. cos czego nie wiem - pochylila sie do niego.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 9:54 pm

cieszmyyyy się z małych rzeeeczy booo... wybacz, tak mi się z nią skojarzyło xd
- eeee - zastanowił się nad tym co może jej ciekawego o sobie powiedzieć, czego naprawdę o nim nie wiedziała - tak naprawdę poszedłem na pielęgniarstwo bo rodzice mnie odcięli od kasy a ja chcę mieć jakikolwiek zawód, który będzie związany z medycyną. a moim prawdziwym marzeniem jest zostanie chirurgiem - przyznał się jej.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 10:07 pm

hahah piosenka na czasie xd
- mozesz od pielegniarza dojsc do chirurga? - zapytala. nie znala sie na takich rzeczach to nie wiedziala jak to moze dzialac. na niej nie bylo takiej presji, ale domyslala sie, ze to nie za ciekawa sytuacja.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 10:11 pm

niecierpię tej piosenki bo jest tak dziwnie zaakcentowana...xd
- nie, nie jest to możliwe. ale może kiedyś, jak przejdę porządnie studia medyczne a nie tylko pielęgniarstwo, na które kazali mi pójść rodzice, to nim zostanę. teraz jednak po prostu chcę je skończyć, pójść do normalnej pracy i mieć więcej kasy niż z tego co mam z pracy w hotelu - zauważył kończąc jedzenie - chcesz jeszcze deser? - napił się wina.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 10:19 pm

tez za nia nie przepadam xd
pokiwala glowa bo nie byla najlepsza jesli chodzilo o dawanie rad i w sumie to nie wiedziala w jaki sposob ma na to odpowiedziec. jedyne co jej przychodzilo na mysl to poradzic mu zeby olal rodzicow i robil co chce, ale takie rady czesto dobrze nie byly przyjmowane. - co polecasz? - usmiechnela sie i zaczela go miziac stopa pod stolem po zewnetrznej stronie uda. najlepiej chcialaby jego na deser.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 10:23 pm

piona!
uśmiechnął się kiedy poczuł jej stopę na swoim udzie - a wiesz co, może lody - puścił do niej oczko i machnął na kelnera - poprosimy rachunek, kartą będę płacić - powiedział do jakiegoś kolesia i przysunął się bliżej ivy, żeby za chwilę wsunąć jej dłoń pod koszulkę.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by ivy rallakis Sob Sie 28, 2021 10:31 pm

- lubie lody - odpowiedziala z usmiechem. nie chciala jednak czekac az wyjda z restauracji. dlatego jak tylko kelner odszedl ivy sie dyskretnie rozejrzala i szybko weszla pod stol gdy nikt nie patrzyl. dobrze ze bylo tu na tyle ciemno i obrus byl na tyle dlugi, ze jej nie bylo widac xd rozpiela jego spodnie i zaczela mu robic loda xd
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by peter lawford Sob Sie 28, 2021 10:36 pm

tego się nie spodziewał, że laska mu zrobi loda dosłownie w środku restauracji. mało co się tam nie przekręcił i musiał stwarzać pozory, że wszystko w porządku i że nic się pod stołem nie dzieje. kiedy wrócił kelner, zapłacił mu kartą i już nic do niego nie mówił. ivy na pewno się postarała i zrobiła mu zajebiście dobrze, więc jak skończyła, zapiął sobie tylko spodnie i wypił od razu kieliszek na raz wina - ty, ja, moje mieszkanie, ale już - rozkazał jej i zapewne wziął ją zaciągnął do taksy, do swojego domu gdzie robili niecne rzeczy całą noc!
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by francois joyce Sro Wrz 01, 2021 8:17 pm

przyszedł tu na kolację jakąś super oficjalną i teraz siedział przy jednym ze stolików i popijał wino.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by christine atkinson Sro Wrz 01, 2021 8:34 pm

pewnie dotyczącą super firmy christine. i ona tutaj siedziała wraz z cały zarządem. wyróżniała się bo była jedyną kobietą i na dodatek była najmłodsza. udawała ze słucha, a tak na prawdę patrzyła na swoje odbicie w łyżce xd
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by francois joyce Sro Wrz 01, 2021 8:38 pm

christine przykuła jego uwagę, bo jako jedyna w ogóle nie słuchała tego co mówią ważni panowie w garniakach. gapił się przez dłuższą chwilę na nią i sam chciał zwrócić jej uwagę, żeby na niego spojrzała więc upuścił kieliszek i się stłukł.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by christine atkinson Sro Wrz 01, 2021 8:42 pm

franek jaki bezpośredni xd
pewnie była w jakimś letargu dopóki właśnie nie usłyszała tłuczonego kieliszka i wtedy spojrzała na rozbite szkło, a potem na franka. uśmiechnęła się lekko podłapując jego pomysł i uniosła swój kieliszek po czym udając że jej wypada upuściła go i też rozbiła.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by francois joyce Sro Wrz 01, 2021 8:45 pm

spodobało mu się to, że zrobiła tak samo i się nawet roześmiał. dostał nowy kieliszek i do niego wino, a potem posprzątano również kieliszek christine. przysiadł się do niej, wyganiając jakiegoś kolesia obok żeby się zamienili - nie musisz się upewniać że dobrze wyglądasz w łyżce, bo wyglądasz doskonale - skomplementował ją.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by christine atkinson Sro Wrz 01, 2021 8:52 pm

też się zaśmiała widząc jego reakcję i równie szybko co on dostała wino. dziadek którego wygonił niechętnie się przesiadł, ale zrobił to bo pewnie był podwładnym christine i musiał to zrobić widząc jak macha do niego żeby się przesiadł. franek był na pewno miłą odmianą od tych wszystkich starszych panów - to nie o to chodziło - nie skumała że powiedział jej komplement - sprawdzałam w odbiciu czy koleś przy stoliku za nami dalej maca swoją towarzyszkę po tyłku - przyznała. tak, to było jej zajęcie xd
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by francois joyce Sro Wrz 01, 2021 8:56 pm

zaśmiał się z tego co powiedziała - zabawna jesteś, wiesz? - zauważył jakże inteligentnie, bo cóż, christine była totalnie nieporadna, ale całkiem urocza i to mu się podobało. starsi panowie byli nudziarzami, ale franek też był nudziarzem, tyle że dużo młodszym - mhm, no i co ci tam wyszło w tej łyżce? mogę spojrzeć? - zapytał próbując robić to co ona wcześniej.
christine atkinson

christine atkinson

potters crouch
zarządzanie
heir of fortune
23

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by christine atkinson Sro Wrz 01, 2021 9:04 pm

chyba już trochę przywykła do nudziarzy wokół których musiała się obracać. zieloni byli zdecydowanie bardziej szaleni, ale nie mogła widywać się z nimi tak często! - dzięki, tak mówią - odparła z uśmiechem. faktycznie wcześniej już jej mówili że jest śmieszką xd - no jasne - przybliżyła się do niego i obróciła łyżkę tak żeby mogli patrzeć - spojrz, obmacuje swoją partnerkę, ale tak na prawdę cały czas zerka na tą kelnerkę z dużym dekoltem - opowiadała niczym najlepszą intrygę.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by francois joyce Sro Wrz 01, 2021 9:08 pm

zieloni stanowczo nie należeli do jego targetu, nie dogadywał się z nimi, ale ona z zielonymi już jak najbardziej tak! - ej faktycznie, masz rację. ale ona ma wielki tyłek... ale ta kelnerka jest niczego sobie, tylko ten facet to pewnie frajer i będzie chciał później zdobyć numer tej drugiej - rozgryzł kolesia, który znając życie już dawno miał numer tej drugiej - francois - przedstawił się jej.

Sponsored content

la cosa nostra - Page 3 Empty Re: la cosa nostra

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 9:34 pm