sushi garden

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sushi garden - Page 5 Empty sushi garden

    Pisanie by st. albans Sro Sie 04, 2021 6:36 pm

    First topic message reminder :

    sushi garden - Page 5 Catering
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by perry scavo Pią Sie 26, 2022 10:43 pm

    wtedy mógłby się wkurzyć na leona faktycznie!
    - reaguje adekwatnie do sytuacji, to ty przesadzasz - jeden swoje, drugie swoje. jakby byli z dwóch różnych planet xd - dlaczego miałbym świrować? nic z nią nie robiłem, philip mnie zatrzymał - wyjaśnił w końcu, że to napoleon posiada błędne informacje. może to go uspokoi? - ześwirowała? - nie rozumiał dlaczego miałaby. no może dlatego że w ogóle nie wiedziała o istnieniu ekstra brata, ale to tylko perry miał oderwane podejście - u jamesa? czy z jamesem? - już falował brewkami sugerując, że coś z nim robił - popatrz na to z innej strony, dzięki mnie możesz kupić nowe meble i mieć pretekst do remontu motelu - chwalił dalej swoje poczyniania.
    napoleon love-setterfield

    napoleon love-setterfield

    st. albans / nowy jork
    prowadzi motel
    back to my hometown
    28

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by napoleon love-setterfield Pią Sie 26, 2022 10:56 pm

    niby byli z jednego rodowodu, a jednak z różnych planet xd
    - to ty jesteś sekretnym bratem, a ja muszę się przejmować za ciebie - stresował się tą całą sytuacją. całe życie ukrywał przed częścią rodziny, że wie o istnieniu dodatkowego brata. było łatwiej jak byli z lore'ami w różnych zakątkach świata. jak oni w indonezji, to on w st. albans. jak oni w anglii to on w nowym jorku. teraz znaleźli się w jednym miejscu i się pokiełbasiło - myślałem, że... - zaciął się, ale wyraźnie mu ulżyło, że jednak do niczego nie doszło. - tak, właśnie dowiedziała się, że jej całe życie jest kłamstwem, nie możesz jej winić - nazwał dobitnie co oznaczało pojawienie się perry'ego. perry przerabiał to już z philipem, wiedział jak jest. i tak się nie przejmował xd skrzywił się na aluzje wuja - jego dziewczyna tam była - powstrzymał jego sugestie, nie rozumiejąc, że to o czym mówi to właśnie definicja uczestnictwa w orgii xd - ciekawe za jakie pieniądze! pobierałeś opłaty za wejście? - prychnął. teraz napoleon mógł żałować, że nie zorganizował podziemnego seks klubu i nie wpuszczał ludzi za kasę xd - nie, wiesz co, nie odpowiadaj. nie chcę nic wiedzieć na temat organizacji tej imprezy i nie chcę mieć z tym nic wspólnego. nigdy więcej nie zapraszaj nikogo do motelu, okej? - powiedział dość stanowczo jak na siebie. wcześniej liczył na wsparcie wujka i przyciągnięcie bogatej klienteli z jego towarzystwa, ale po tym co widział, wcale nie chciał takich osób w swoim przybytku. - właściwie to muszę iść - czuł się niekomfortowo w towarzystwie perry'ego i musiał sobie pewne rzeczy poukładać. zrezygnował więc z darmowego sushi (i tak zbyt fancy jedzenie jak dla niego) i pojechał do domu zjeść zwykłe naleśniki z twarogiem.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by perry scavo Pią Sie 26, 2022 11:02 pm

    za bardzo się przejmował, wujek mu kupi coś na uspokojenie. chciał mu przybić piątkę jak powiedział, że był tam james i jego dziewczyna. już myślał, że zaliczył trójkąt xd nie zdążył jednak bo leon się zacietrzewił strasznie.
    perry za to zjadł sobie sushi i tak. a potem wrócił limuzyną bo dla niego nie było rzeczy zbyt fancy xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by george windsor Sro Paź 12, 2022 9:41 pm

    charlotte bawiła się na evencie, a on odpoczywał jedząc sushi w restauracji i ignorując ciekawski wzrok gapiów.
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by khai parekh Sro Paź 12, 2022 9:42 pm

    chciala sie zainspirowac wiec przyszla na sushi zeby obczaic lokal xd szla do toalety rozgladajac sie dookola.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by george windsor Sro Paź 12, 2022 9:44 pm

    george też po chwili ruszył do toalety i pewnie spotkali się w korytarzu gdzie w jedną stronę szło się do damskiej, a w druga do męskiej - bez męża? - zażartował widząc ją samą. ostatnio tak ładnie się prezentowali xd
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by khai parekh Sro Paź 12, 2022 9:51 pm

    usmiechnela sie lekko na jego widok. - bez meza - potwierdzila. nie powiedziala nikomu, ze przyjezdza do londynu. za bardzo podobala jej sie ta wolnosc. przez patricka weszla na nowy level samodzielnosci xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by george windsor Sro Paź 12, 2022 9:57 pm

    czyli włóczyła się bez rodziny w londynie, a potem wracał do albans? brawo patrick xd nie wiem tylko czy mama bowman byłaby dumna.
    - szukasz towarzystwa? - zapytał niby to bez związku z niczym, a tak na prawdę nudziło mu się jedzenie samemu. szukał intelektualnych rozrywek xd
    khai parekh

    khai parekh

    Londyn
    troche menadzeruje
    fake happy
    27

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by khai parekh Sro Paź 12, 2022 10:01 pm

    im mniej mama bowman wiedziala tym lepiej xd
    - byc moze - chwile sie wahala, ale jednak w koncu odpowiedziala. przydaloby sie jej towarzystwo. swierdzila, ze George jest bezpieczny. przynajmniej on nie bedzie jej calowac.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by george windsor Sro Paź 12, 2022 10:09 pm

    myslała, że jej dzieci były idealne, a tu psikus xd słabe geny o bowmanów.
    na pewno nie będzie całować jej w miejscu publicznym skoro jest mężatką, natomiast w ukryciu? kto wie xd - wspaniale - objął ją, ale bez większych podtekstów i poprowadził do swojego stolika. nawet nie ogarnęli toalety tylko będą wstrzymywać! - wybieraj na co masz ochotę, ja stawiam - zarządził. i pewnie tak było więc potem powspominali stare czasy, było miło ale i tak ktoś z gapiów strzelił im fotkę i wysłał na pudelka ups.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 8:13 pm

    spotkali się z danielem i macochą, peggy oczywiście ubrała marty'ego w koszulę i podyktowała mu wszystko, co ma mówić, a potem i tak sama odbiegła od scenariusza i oświadczyła ojcu, że ona kocha marty'ego i bedzie z nim bez względu na opinię ojca, po czym wyprowadziła chłopaka za rękę i zaraz po wyjściu z restauracji zwymiotowała z nerwów do najbliższego śmietnika. romantycznie xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 8:17 pm

    dziękuje za nakreślenie przebiegu akcji xd
    marty ze stresu wyjątkowo się nie upił wcześniej więc nawet starał się być miły, uczynny i grzeczny, ale to nie zdawało się na nic bo daniel był ciągle uprzedzony. nie takiego zięcia sobie wymarzył, ups. sytuacja jednak tak drastycznie i szybko eskalowała że w ciągu chwili ruda oznajmiała miłość wobec niego przy ojcu, a w drugiej rzygała do śmietnika, jego umysł nie ogarniał tego szaleństwa - mam wrócić i przepraszać? - był gotów to zrobić widząc ją w takim stanie. położył dłoń na jej plecach i masował powoli.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 8:23 pm

    ekspresowe dramki, skrót wydarzeń xd
    wyprostowała się, szybko przetarła usta chusteczką i doprowadziła do porządku. wyciągnęła z torebki tiktaki i wrzuciła dwa do ust. przygotowana na wszystko xd
    - za co masz przepraszać? - za to, że jest zbyt sexy i peggy nie może mu się oprzeć, więc staje przeciw ojcu? xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 8:33 pm

    nowa jakość xd
    haha faktycznie przygotowana, ciekawe co miała w tej torebce i czy była tak wypełniona jak torebka hermiony.
    - szukam rozwiązania, twój tato wyglądał na wkurzonego - pewnie peggy pierwszy raz tak się zbuntowała xd - mam wrażenie, że to była dość poważna kłótnia - nie znał kłótni rooseveltów, ale peggy tak się nie zachowywała normalnie. miał na nią zły wpływ xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 8:39 pm

    dobrze, że nie jesteśmy na etapie opowiadania co słychać u postaci zamiast grać xd
    jasne, że tak, miała tam wszystko. może zmieniacz czasu też miała i dzięki temu mogła uczestniczyć we wszystkich zajęciach.
    - ja też jestem zdenerwowana - oznajmiła w miarę stonowanym głosem, choć było słychać, że jest podburzona - on mnie zna. wie, że nie podejmuję pochopnych decyzji. dlaczego nie wierzy mi w tym? - daniel powinien wiedzieć, że peggy przepuściła marty'ego przez wszystkie możliwe testy xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 8:48 pm

    haha w sumie.
    jakby miała zmieniacz czasu to mogłaby zmienić przebieg kolacji też!
    - widzę i słyszę - założył kosmyk jej włosów za ucho i uśmiechnął się lekko próbując ją jakoś uspokoić. masował jej ramię czy coś! miał trochę wyrzuty sumienia, że ten wieczór tak się potoczył, wiedział że to przez niego. ogarniał bardziej niż anderson lub nico - może potrzebuje więcej czasu żeby zaakceptować tak fajnego i nieziemsko przystojnego chłopaka swojej córeczki - trochę żartobliwie, ale o dziwo bronił daniela.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 8:52 pm

    mogłaby zmienić przebieg tamtego spotkania, na którym marty pierwszy raz spotkał daniela. to naprawiłoby wszystkie ich problemy.
    - dlaczego jesteś po jego stronie? przecież on właśnie nie jest po twojej stronie - powiedziała z naciskiem. dziwiła się, że marty jest taki wyrozumiały dla daniela. miał doświadczenie na podstawie przebywania z peggy i jej odchyłami xd może marty już się szykował do roli ojca i stawiał na jego miejscu, zastanawiając się, jak zareagowałby na chłopaka swojej corki xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 9:07 pm

    mogłaby, ale może musiała się zmierzyć w konsekwencjami tego co się stało jednak xd marty się niezbyt zmierzył skoro na peggy to się odbijało.
    - to twój ojciec - przypomniał jej - a ja jestem twoim chłopakiem - ale był z niego kapitan oczywisty - pewnie kiedyś zasiądziemy przy jednym stole więc wolę go usprawiedliwiać aniżeli sie na niego wkurzać - wspiął się na wyżyny swojej odpowiedzialności widząc jak peggy sie zachowuje i co gada xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 9:21 pm

    nikt nie może uciec przed konsekwencjami i wyrokami boga dramek.
    - właśnie siedzieliśmy przy jednym stole i widziałeś jak to wyszło - mruknęła niezadowolona, ale już łagodniejszym tonem. złapała go za ramiona i popatrzyła na jego puppy eyes - chciałabym, żeby widział cię w taki sposób w jaki ja cię widzę - ciekawe, czy ta przygoda nauczy peggy, że nie powinna oceniać chłopaków swoich koleżanek/sióstr. pewnie nie xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 9:30 pm

    hehe to prawda. żadna magia cię nie ochroni xd
    nie sądzę, że peggy wyciągnie jakąkolwiek lekcję z tego i że przestanie krytykować wybory ruby, ruth czy dani. ups.
    - wyszło jak wyszło, nie zawsze jest łatwo z rodziną - może on miał łatwiej, ale też nie raz się kłócili i potem sobie wybaczali. w rodzinie singleton chyba było łatwiej egzystować - żeby mógł mnie takiego zobaczyć musisz kiedyś dojść z nim do porozumienia - inaczej będzie myśleć że marty sprowadza peggy na złą drogę.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 9:36 pm

    powinna znowu dać jakieś lekcje swoim podopiecznym romy i beau. peggy trzyma się z dziewczynami mającymi czteroliterowe imiona xd
    w rodzinie singleton na pewno było łatwiej i peggy już dawno oczarowała rodziców marty'ego. a tu marty miał na samym początku trudniejsze zadanie, bo musiał zmierzyć się z czwórką dorosłych. mama peggy pewnie go polubiła i tym bardziej daniel nie chciał go zaakceptować xd
    - dlatego udowodnię mu, że się myli - oznajmiła bojowo. nie chodziło jednak o przekonywanie daniela do marty'ego - wygram turniej debat, sfinalizuję projekt ze spotkaniami z kobiecymi liderkami i zobaczy, że wcale nie odciągasz mnie od mojej pracy i celów - zaczęła planować i już nie widziała przed oczami nic innego.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by marty singleton Wto Lis 08, 2022 9:43 pm

    haha faktycznie, może na tej podstawie dobierała koleżanki xd
    na pewno tak było. rodzice marty'ego byli pod wrażeniem że nie przyprowadził kogoś pokroju summer xd albo poznali przypadkiem ivy gdzieś i się załamali xd
    pewnie daniel chciał na złość zrobic swojej eks i dlatego tak na prawdę go nie lubił. a powinien go polubić bo przecież sam kumplował się z zielonymi laskami chociażby.
    - to brzmi jak plan - objął ją - wracamy czy idziemy do domu? - zapytał i dał jej wybór. niezależnie od tego co wybrała to albo wrócili, albo poszli do niego bo nie chciał jej w stanie takiego roztrzęsienia zostawiać, słodziak!
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by peggy roosevelt Wto Lis 08, 2022 9:52 pm

    peggy była miękkim bolkiem, więc wrócili do taty, żeby nie zostawiać relacji w takim zawieszeniu.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by alexander pearce Sro Lis 16, 2022 8:34 pm

    siedział samotnie jedząc sushi. może miał dziś jakieś przesłuchania w teatrze i lada moment mieli ogłosić że gdzieś tam będzie grać jakąś główną rolę. że też miał czas jeszcze. może sławy mu brakowało, a administracyjne obowiązki dziekana okazały się zbyt nudne.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by ivy rallakis Sro Lis 16, 2022 8:39 pm

    powrot do aktorstwa? emma zostanie nowym dziekanem xd
    przechodzila tedy ivy i oczywiscie od razu zauwazyla swojego ulubionego aktora. pewnie nawet nie ogladala filmu tylko slyszala, ze jest slawny i poleciala z tym xd - hejka! - przywitala sie beztrosko i dosiadla do niego. zalozyla, ze pamietal ja kiedy spotkali sie raz dlugi czas temu. pisalam chyba kiedys, ze miala jego plakat i do niego rozmawiala wiec czula sie jakby byli bff xd

    Sponsored content

    sushi garden - Page 5 Empty Re: sushi garden

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 4:13 am