• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wieża zegarowa

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wieża zegarowa - Page 3 Empty wieża zegarowa

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:34 am

First topic message reminder :

wieża zegarowa - Page 3 4Zcr4FL
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by marty singleton Pon Maj 03, 2021 3:41 pm

seksi xd peggy patrzyłaby na jego klatę jakby tak odsłaniał, a nie na spodnie xd
- gram sam i to mój wybór - skwitował na zakończenie bo znał ją na tyle żeby wiedzieć że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi bo ruda się nie ugnie - teoretycznie to ty mnie teraz zaczepiłaś - zauważył. on sobie grał, a to ona się do niego odezwała, a raczej zwróciła uwagę. mogła przejść niezauważona, nie wykorzystała tego więc to jej wina. twoje postacie przywiązały się do moich, a ja do nich nie i skonczyły marnie, no co zrobisz - tym bardziej jestem ciekawy co mi przywieziesz - to brzmiało jak wyzwanie. faktycznie te rozrywki nie były w stylu peggy, ale marty zaryzykował - eeeee, rzutki? - odpowiedział niepewnie mając nadzieję, że może jednak lubi rzutki. jak bardzo się pomylił xd
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by peggy roosevelt Pon Maj 03, 2021 3:50 pm

znając peggy byłaby zbyt zgorszona tymi spodniami, żeby rozproszyć się klatą xd
- ale nie po to, żeby z tobą grać. - jedna bezcelowa dyskusja zakończona, to trzeba ciągnąć kolejną xd peggy zaczepiła go wręcz po to, żeby przestał grać, więc nie było to żadne zaproszenie do wspólnej gry. peggy wykręcała się tym, że nie miała czasu, a oczywiście więcej czasu spędzali na tych dyskusjach niż gdyby zagrała z nim przez chwilę. - cokolwiek ci przywiozę, nie będziesz potem mógł narzekać, że ci się nie podoba i że chciałeś coś innego, bo miałeś szansę, żeby powiedzieć co. - zastrzegła. peggy miała jechać się zrelaksować, a nie zastanawiać się co przywieźć marty'emu. z drugiej strony, peggy to peggy i musiała mieć co robić, bo przecież nie była w stanie leżeć plackiem na plaży przez trzy dni. tak to przynajmniej będzie miała jakąś misję. kiedy wypalił z tymi rzutkami to uznała, że to właściwie szalenie zabawne i parsknęła śmiechem. - no jasne, jestem mistrzem rzutek i jeszcze w piciu piwa na czas. - pokiwała głową rozbawiona, bo było to doprawdy niedorzeczne.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by marty singleton Pon Maj 03, 2021 4:01 pm

w sumie xd
- ale zaczepiłaś, a mówiliśmy o zaczepianiu, a nie graniu - kontynuował nową bezcelową dyskusję. ech, chyba wszystkie ich rozmowy były trochę bezcelowymi dyskusjami lub minisprzeczkami bo byli zbyt uparci żeby ustąpić - obiecuje, nie będę narzekać - położył dłoń w okolicach serca żeby przyrzec na swoje życie. odważna deklaracja. marty zresztą cieszyłby się z wszystkiego, on był prostym chłopakiem - wspaniale, skoro już ustaliliśmy że jesteś mistrzem rzutek i picia piwa to widzimy się w sobotę o dwudziestej, masz być - zadeklarował na serio - tymczasem mogę pomóc ci z tą walizką - wyglądała na większą od peggy pewnie.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by peggy roosevelt Pon Maj 03, 2021 4:09 pm

westchnęła.
- owszem, potwierdzam, zwróciłam ci uwagę - powiedziała to z naciskiem - żebyś nie odbijał piłki od średniowiecznego zabytku. - skoro już tak chciał, to mogła mu przyznać rację, ale oczywiście po swojemu. z tego co zauważyłam to tak, zawsze ich rozmowy są bezcelowymi dyskusjami xd - nie mogę potwierdzić, że przyjdę skoro mogę w tym czasie być w los angeles albo w samolocie. - wolała od razu to zaznaczyć, żeby nie było, że cokolwiek obiecywała. poza tym nadal nie była przekonana co do tej imprezy, ale pewnie archie ją namówi, żeby się wybrała na zakończenie tygodnia relaksu. - dziękuję, radzę sobie - jak zwykle była zosią samosią, więc złapała rączkę od walizki.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by marty singleton Pon Maj 03, 2021 4:15 pm

- niech ci będzie, zabawna jesteś - zaśmiał się. te dyskusje były bezcelowe, ale nawet je lubił i bawiły go. to była miła odskocznia od picia piwa z kolegami xd - liczę na ciebie - puścił jej oczko mając nadzieję, że dzięki jego urokowi osobistemu jednak się pojawi, haha - daj spokój, pomogę ci - chwycił też walizkę i pewnie ruszył z nią i przez całą drogę wyrywali sobie walizkę xd
next!
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Pią Maj 28, 2021 11:25 pm

a teraz twoje postacie będą ogarniać vicky i marthę po bójce xd
a propo światła to blue light, takie dostosowane do pracy w nocy mam xd
vicky nie trafiła do szpitala bo najwyraźniej była twardszą sztuką niż martha. ale żeby mieć pewność że brat jej nie zobaczy w tym stanie to postanowiła wracać bardzo powoli do domu. plusem tego było to, że i tak szybciej nie mogła bo a) była pijana, b) trochę dostała i kręciło jej się w głowie. pewnie wspaniale wyglądała z siniakami i krwią na twarzy.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by archie holtzman Pią Maj 28, 2021 11:31 pm

na to wychodzi xd
jakis program do tego masz? xd
a archie byl w okolicy z kilkoma znajomymi I wlasnie sobie spiewal a little bit of love na caly glos. tancowal przy tym I prawie wpadl na vicky. na szczescie ogarnal sie w odpowiednim momencie I juz mial przepraszac, jak to na anglika przystalo. zorientowal sie zaraz jednak, ze skads zna ta buzke. - vicky? - zaczal sie jej przygladac. - co ci sie stalo?! - zapytal przejety I delikatnie chwycil ja za ramiona.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Pią Maj 28, 2021 11:40 pm

ups xd
careueyes czy coś takiego mam. ściemnia mi światło w laptopie i dostosowuje do widzenia nocnego. jeszcze ide po okulary do kompa w czerwcu bo jestem stara i wzrok mi sie psuje i tak!
musiałam sobie puścić tą piosenkę bo nie wiedziałam o co chodzi hehehhe.
dobrze, że jej jakoś nie popchnął przypadkiem czy coś bo jeszcze by mu padła tutaj i miałby wyrzuty sumienia potem! na szczęście nic takiego sie nie stało, to znaczy stało, ale nie z jego winy! zachwiała się lekko jak tak ją chwycił - czeeeeść archie - szczypnęła go w policzek - nic takiego, małe komplikacje - wyjaśniła i przetarła dłonią krew pod nosem. pewnie nie raz się biła, to niezbyt ją ruszało to.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by archie holtzman Pią Maj 28, 2021 11:46 pm

przez to granie w gry hehe
akurat mi poleciala I mnie zainspirowala hahah.
cale szczescie! jeszcze bardziej by ja poobijal. dobrze, ze poruszal sie z gracja baletnicy. przytrzymal ja mocniej gdy sie zachwiala. nie za mocno jednak bo nie wiedzial do konca w jak zlym jest stanie I nie chcial jej dodatkowo bolu sprawiac. - male komplikacje? - powtorzyl po niej, spogladajac na jej zakrwawiona dlon, ktora sobie wlasnie wytarla nos.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Pią Maj 28, 2021 11:50 pm

ty mi na gry nie zwalaj xd
może dobrze, że ją trzymał jednak bo mogła by takim chwiejnym krokiem w końcu zaryć twarzą w ziemie. szkoda takiej ładnej buzi jednak! - co chcesz żebym powiedziała? - rozłożyła ręce w geście bezradności - biłam się z inną dziewczyną, to znaczy z wariatką - wyjaśniła ale zaraz zastrzegła - nie, to nie ja zaczęłam - ona była przecież w miarę grzeczna!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 29, 2021 12:02 am

no te komputerowe hehe nie nasze xd
bardzo szkoda nawet! nie wiedzial w sumie co she od niej uslyszec. pomimo tego, ze sie chwiala wygladala nawet calkiem niezle. w porownaniu do marthy, ktora sie znalazla w szpitalu. nadal ja jednak trzymal. jakby co. - bilas sie z wariatka? o co poszlo? - zaczal wypytywac.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 29, 2021 12:06 am

nasze nie psują oczu xd wiadomo!
bo martha to mięczak, to wylądowała w szpitalu i jeszcze krzyczała na biednego marcusa!
- eeee - zaczęła się zastanawiać próbując zlepić fakty w całość, bo w sumie nie wyjaśniły sobie nic tylko krzyczały na siebie i ciągnęły się za włosy - najwyraźniej całowałam się z jej chłopakiem - odparła wzruszając ramionami. dotknęła swojej brwi, ale miała tam rozcięte i zapiekło, dlatego syknęła cicho - źle to wygląda? - wskazała na swoją twarz - myślisz, że będę badassem i będę mieć blizny? - zaśmiała się, ale dostała też pewnie w brzuch więc się za niego złapała.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 29, 2021 12:20 am

oczywiscie, ze nie!
dokladnie! Marcus wcale sam nie pocalowal vicky I byl w tej chwili niewinny.nawet zajal sie nia. taki z niego dobry chlopak!
- I dlatego cie tak posiniaczyla? - westchnal. jego skromnym zdaniem takie sprawy powinno sie najpierw rozwiazywac ze swoim partnerem/partnerka. a tymczasem vicky oberwalo sie za cos co nie bylo jej wina. moze jednak dobrze, ze sie czesto bila. - no.. nie za ciekawie - delikatnie ujal jej twarz w dlonie. - blizny raczej nie bedziesz miec - stwierdzil przygladajac sie jej obrazenia. - chcesz sie gdzies usiasc I odpoczac? - zapytal, obejmujac ja lekko.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 29, 2021 12:26 am

chyba jednak najbardziej był winny marcus bo mógł nie całować vicky, skąd miała wiedzieć że smar tak na niego działa xd
- nie mam pojęcia dlaczego, nie zdążyłyśmy pogadać wiesz - zażartowała. vicky nie znała się na związkach i załatwianiu takich spraw, jak ktoś ją całował to odwzajemniała to, no chyba że był to jakiś brzydal lub totalnie nachalny typ! po prostu korzystała z życia i teraz za to jej się oberwało, ups - kurwa - jęknęła słysząc że nie za dobrze to wygląda. czyli nic z ukrycia tego przed bratem xd - właściwie to potrzebuje miejsca, w którym się trochę ogarnę i zminimalizuje widoczność obrażeń, nie mogę się tak pokazać w domu, brat mnie zabije - spojrzała na niego wyczekująco, licząc na to że zaproponuje jej swoją kanape. o ile nie jest bezdomny bo nie zrobiłaś mu domu xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 29, 2021 12:33 am

nie jego wina, ze nie mogl sie powstrzymac xd zwiazek to dla niego nowosc.
wiedzialam, ze znowu bedzie brakowac domu wiec wlasnie szukam fotek xd biednej vicky oberwalo sie zupelnie za nic. nie musiala nawet ogarniac zwiazkow. to Martha I Marcus powinni sie umiec ogarnac. no ale coz. po co rozmawiac skoro mozna sie pobic. - jasne, idzemy do mnie - nie musiala dlugo czekac az jej to zaproponuje.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by vicky anderson Sob Maj 29, 2021 12:39 am

totalnie muszą się spotkać danielle gabriel marcus i martha, bedzie awkward!
słusznie że szukasz, dobrze że cię motywuje xd
vicky nie należała do najgrzeczniejszych więc bójka jej wcale nie przeszkadzała, ale trochę nie kumała faktycznie dlaczego oberwała za wybryki marcusa! za młoda była na to, marcus w sumie też xd
- wspaniale - pociągnęła go za rękę do i ruszyli do niego - obawiam się, że mogę ci wypić zapasy alkoholu - zastrzegła i poszli do niego. jak chcesz jeszcze grac to zacznij xd
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by annie cruz Nie Cze 20, 2021 9:45 pm

annie była trochę pijana i wracając do domu położyła się na chodniku, bo chciała popatrzeć na wieżę zegarową z innej perspektywy.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by andy harris Nie Cze 20, 2021 9:51 pm

poszedl sie przewietrzyc. szedl sobie spokojnie I rozgladal sie dookola. wtedy zauwazyl kogos lezacego na chodniku I zaniepokoil sie troche. - Annie? - byl zaskoczony, ze ja widzi w takim stanie. nigdy by sie tego po niej nie spodziewal. - dobrze sie czujesz? - zapytal. myslal ze zaslabla czy cos.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by annie cruz Nie Cze 20, 2021 9:56 pm

- nigdy lepiej! - odpowiedziała od razu i zachichotała po pijacku, więc od razu mógł się domyśleć co z nią jest dzisiaj nie tak. - dobra, to kłamstwo, znacznie lepiej się czuję kiedy jestem na scenie iii... nieważne, po prostu tu chodź. - pociągnęła go za nogawkę, żeby dołączył do niej tu na ziemi gdzie było tak fajnie.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by andy harris Nie Cze 20, 2021 10:02 pm

- jesli moge byc z toba szczery to wcale na to nie wyglada - patrzyl na nia z gory. troche mu ulzylo gdy okazalo sie, ze jest tylko pijana. - pomoge ci wstac? - wyciagnal do niej rece, oczekujac ze da sobie pomoc. - jestes tu sama? - zaczal sie rozgladac za jakimis znajomymi, z ktorymi mogla tu przyjsc.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by annie cruz Nie Cze 20, 2021 10:06 pm

- akurat ty powinieneś wiedzieć, żeby nie patrzeć na pozory, tylko patrzeć sercem! - wymyśliła. - jestem tu z tobą. - zachichotała. - niee, ty chodź do mnie, zobaczysz wieżę z tej perspektywy! - złapała go za ręce, które wyciągnął w jej stronę, ale zamiast podciągnąć się do góry, to ona pociągnęła go w dół, przez co teraz wylądował na niej. - oj - zachichotała znów kiedy praktycznie stykali się twarzami.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by andy harris Nie Cze 20, 2021 10:11 pm

- to prawda - zasmial sie troche zrezygnowany. dobrze znal ten Stan I wiedzial, ze nie pojdzie mu z nia latwo. tak sie rozgladal, ze nie zauwazyl kiedy go chwycila I pociagnela do siebie. na szczescie byl chudy, wiec jej nie zgniotl. skoro juz lezal na ziemi to szybko przeturlal sie na bok. poczul sie troche niezrecznie bedac tak blisko niej. - na prawde tak ci sie podoba lezenie na ziemi? - przekrecil glowe w jej strone.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by annie cruz Nie Cze 20, 2021 10:17 pm

nie była aż tak porobiona jak andy czy diana w swoich najgorszych momentach, no ale jak wiadomo annie po pijaku miała skłonność do podejmowania bardzo złych decyzji życiowych.
- tak. nie czujesz tego? - złapała go za rękę i przyłożyła do chodnika, najwyraźniej w celu odczucia jakiś specjalnych wibracji bijących od ziemi. przekręciła głowę, żeby na niego spojrzeć. - z tej pespektywy świat nie jest taki groźny. jest gdzieś daleko, a my jesteśmy tu. - filozofowała bez ładu i składu. pewnie cytowała jakąś swoją piosenkę, ale andy nie rozumiał kontekstu.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by andy harris Nie Cze 20, 2021 10:21 pm

powinna dolaczyc do zakonu tak jak Andy. wtedy na pewno by miala z glowy podejmowanie zlych decyzji. zycie w trzezwosci wcale nie bylo takie zle. moze troche nudne, ale pewnie Andy by sie lepiej bawil gdyby nie musial byc czescia kosciola.
- chyba nie - probowal sie skupic bo moze rzeczywiscie cos go omijalo. powinna sie swoimi madrosciami podzielic z raven. ona na pewno by sie z nia zgodzila. - odprowadze cie do domu, co? - zaproponowal.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by annie cruz Nie Cze 20, 2021 10:24 pm

skoro i tak nie miała kariery, to czemu nie, mogliby ją przyjąć w zakonie. potem romansowałaby z księżmi i na tym by się skończyło spokojne życie.
- nie możemy tu zostać? - marudziła jak dziecko. miała nadzieję, że andy jest na takim metafizycznym poziomie w swojej wierze, że ją zrozumie, ale najwyraźniej się myliła.

Sponsored content

wieża zegarowa - Page 3 Empty Re: wieża zegarowa

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 7:34 am