OXO Tower Restaurant

    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 6:44 pm

    OXO Tower Restaurant R838d8664cd879d86161f7b9f7a16f151?rik=yXcDdW8e5VZ4BA&riu=http%3a%2f%2fhero-and-leander.com%2fwp-content%2fuploads%2f2016%2f04%2fOXO-Tower-Restaurant-1024x682
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 6:45 pm

    otóż nadszedł w końcu ten wielki dzień, na który nina czekała. przygotowywała się do niego całkiem spontanicznie, ale chciała żeby wszystko było jak należy i idealnie. zaprosiła wszystkich swoich znajomych z czasów młodości, rodzinę, ich dzieciaki. to miało być wydarzenie roku! tym razem byli wszyscy. faye akurat rozmawiała z jednym z gości przy barze, może z wujkiem casprem czy coś, no nie wiem.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 6:48 pm

    nico odstrojony niczym na wizytę królowej czuł się tutaj co najmniej dziwnie.... wszyscy go już prawie jak rodzinę traktowali! siedział przy stoliku zagadywany przez jakąś starszą panią (pewnie którąś z babć). popijał sobie kulturalnie whisky z lodem próbując wciągnąć się w historię, którą opowiadała babcia. pewnie o uprawie pomidorów czy coś!
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 6:52 pm

    faye po rozmowie z wujkiem casprem i wymianą kilku słów z ziewającą (xd) zoe postanowiła uratować nico od jej jakiejś babci czy tam cioci. pewnie, że go traktowali jak rodzinę skoro z nim najczęściej się pojawiała na imprezach rodzinnych i już podejrzewam, że wiedzieli o nim wszystko. znając życie jego ojciec też tu był skoro się kumplował z niną xd stanęła za nico i położyła mu ręce na ramionach - chyba już wystarczy tego flirtowania z moją babunią, co? - zażartowała - z resztą, dziadek cię szuka - skierowała to zdanie do babci, to pewnie była mama niny - i jak ci się podoba tym razem? - zapytała siadając sobie na przeciwko niego jak babcia poszła.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 7:08 pm

    pewnie już myśleli, ze jest chlopakiem faye, nawet nie chciało mu się tego tłumaczyć kolejnej osobie. babcia już przechodziła do tekstu o uprawie ogórków, ale na szczęście został uratowany. czując dłonie faye na swoich ramionach odetchnął z ulgą - podoba się - odpowiedział szybko - myślisz, że tort będzie znowu z niespodzianką? - zaśmiał się na wspomnienie poprzedniego tortu i słodkiej, zjaranej faye.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 7:13 pm

    ona już nawet nie zaprzeczała że nie są razem, tylko kiwała głową, że owszem tak są a ślub dopiero za rok. nie chciało się jej stać i spędzać miliona minut na tłumaczeniach. roześmiała się - tym razem mama mówiła, że nie będzie ciasta z wkładką, niestety. ale podobno szykują się inne atrakcje na wieczór - uśmiechnęła się do niego tajemniczo - za dużo tutaj dzieciaków, żeby tym razem był hasz. alee my to musimy koniecznie powtórzyć - złapała za swojego drinka i się go napiła.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 7:17 pm

    i pewnie cała rodzina już zacierała rączki w sprawie hipotetycznego ślubu faye, ech. oszukała wszystkich! - jeśli te atrakcje wymyślała twoja mama to już nie mogę się doczekać - zaśmiał się. już przekonał się o ty, że matka faye była bardzo wyluzowana - faktycznie dużo tu dzieci - przytaknął jej widząc jak tuż przed ich stolikiem przebiegła dziewczynka i chłopiec - czyli teraz jesteś fanką jarania? - zapytał z rozbawieniem.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 7:23 pm

    najwyżej zaciągnie nico na ich własny fejkowy ślub! - taaak, moja mama potrafi być bardzo ale to bardzo kreatywna jeżeli chodzi o takie sprawy - zauważyła - dzisiaj oświadczyła zaś zadowolona, że od jutra wraca na uczelnię bo dostała tam pracę, to błagam, bądź grzeczny podczas jej wykładów, co? - zaśmiała się i pogładziła go po policzku - mooże troszkę. ostatnio podebrałam bratu jednego jointa i sama zajarałam. ciekawe doświadczenie - przyznała mu się.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 7:43 pm

    kolejna wariatka hehehe.
    - to już zauważyłem - spojrzał teraz na ninę, która szalał na parkiecie razem z leo w jakiejś choreografii ciekawej - twoja mama będzie moim wykładowcą? - zląkł się troche, bo to oznaczało że mógł nie zdać gdyby zranił faye - jarałaś sama? - spojrzał na nią podejrzliwie - wiesz, że najlepiej jak to się robi z towarzyszem - mogła go zaprosić xd
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 7:50 pm

    faye nie jest wariatką!!
    - są razem super szczęśliwi i myślę, że to przez to, że prawda wyszła na jaw to właśnie dlatego się teraz kreatywnie napędzają na wzajem - zauważyła. jak usłyszała, że się przestraszył złapała go za obie dłonie i się do niego uśmiechnęła - nie bój się, jest pełną profesjonalistką. w pracy nie interesuje jej to, czy na wykładach jest ktoś jej znajomy czy nie. ją interesuje przygotowanie i nauka - wytłumaczyła mu to - oj bo chciałam spróbować! a co, chciałbyś wpaść następnym razem do mnie na jaranie? - zapytała rozbawiona.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 7:53 pm

    na razie xd
    - wyglądają jak zakochani nastolatkowie - stwierdził patrząc jak kręcą się wokół przy jakimś tańcu. mieli wiele ubawu, to pewne! - skoro interesuje ją tylko przygotowanie i nauka to już odetchnąłem - zaśmiał się ciągle nerwowo. przecież wiadomo że był leserem xd - to najdziwniejsze i najbardziej niespodziewane zaproszenie, pytanie jakie od ciebie usłyszałem - przyznał śmiejąc się dalej. faye i jaranie xd
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 8:02 pm

    pfff.
    - totalnie zakochani nastolatkowie. zachowują się gorzej niż te dwadzieścia lat temu - zaśmiała się - ej, dasz sobie radę, zobaczysz. nie będzie tak źle z moją mamą. ona jak nie będziesz czegoś ogarniać, to da ci ewentualnie jakieś wskazówki czy korki. ona zawsze chętnie wszystkim pomaga - zapewniła go z uśmiechem na ustach - ej, nie śmiej się ze mnie! to nie moja wina! to wszystko moja mama! ona powiedziała, że powinnam tego spróbować bo uważa, że mam kołek w tyłku - zrobiła smutną minkę. faye była taka nieporadna xd - ja to nie wiem co byś ode mnie chciał usłyszeć - pokazała mu język.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 8:12 pm

    szturchnął ją w boczek - nie wiesz jak zachowywali się dwadzieścia lat temu - wytknął jej. a z tego co pamiętamy zachowywali się źle i jak dzieciaki - wolałbym jednak poradzić sobie bez jakichkolwiek korków - wyjaśnił. nie chciał iść na przesłuchanie do niny bo tak sobie to wyobrażał - twoja mama sprowadza cię na złą drogę - wskazał na nią udając zszokowanie. zaraz oparł się wygodnie patrząc na faye - no nie wiem, raczej spodziewałbym się zaproszenia na herbatę, a nie na jaranie - zaczął się z niej troszkę śmiać.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 8:17 pm

    - ejj - wydęła usta niezadowolona, bo zaczął się z niej śmiać. tak, cała ekipa to była jedna wielka dzieciarnia, która sama potem jak się okazało miała dzieci i wychowywali je na jakieś pokraki albo ćpunów. nie powinni nigdy być rodzicami jak widać xd do tej pory zachowywali się jak nastolatkowie. skrzyżowała ręce na piersiach - czyli uważasz, że jestem mało rozrywkowa i w ogóle nudna? - zapytała poważnie bo się jej trochę przykro zrobiło - to się jeszcze zdziwisz - dokończyła drinka i poprosiła kelnera o drugiego.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by nico joyce Nie Cze 27, 2021 8:24 pm

    żadne z paczki nie było gotowe na dzieci i teraz to widać. bo ich dzieciaki to albo ćpuny, albo pierdoły albo puszczalscy xd
    - nie uważam cię za nudną - wstał zaraz uśmiechając się do niej - poza tym lubię herbatę - przyznał i pociągnął ją do tańca. pewnie przetańczyli całe wesele. next!
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Sie 27, 2021 8:46 pm

    była tutaj na jakiejś imprezie, a że musiała się pokazywać w dobrym świetle to musiała się też tutaj stawić. dlatego zamiast kogokolwiek zabawiać podpierała ścianę i popijała szampana szukając kogokolwiek kto mógłby ją w jakiś sposób zainteresować.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Pią Sie 27, 2021 8:51 pm

    katia była tutaj również z przymusu, bo jakżeby inaczej. zauważyła że na tej samej imprezie jest olivia i podeszła do niej - a ty co? aż tak bardzo się tutaj nudzisz, że podpierasz ściany? - zapytała rozbawiona. ona ostatnimi czasy świetnie się bawiła, wręcz wybornie. dobrze, że żadna gazeta nie pisała o tym co robiła w klubie z gabrielem, no chyba że pisała, to przypał.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Sie 27, 2021 8:57 pm

    naiwna xd na pewno pisała o tym że ich przyłapano razem. może niekoniecznie o tym co robili xd ale damage is done! na szczęście trafiła na tą której to nie przeszkadzało, gorzej jakby trafiła na danielle (to za jakiś czas xd) - wolałabym siedzieć w domu, ale moi specjaliści od pr twierdzą że muszę zacząć wychodzić do ludzi - wyjaśniła uśmiechając się do katii - najgorsze że szampan działa powoli - popukała palcem w kieliszek.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Pią Sie 27, 2021 9:00 pm

    katii nie przeszkadzała danielle, wręcz przeciwnie, współczuła jej, że nie potrafi takiego faceta zatrzymać przy sobie bo przy pierwszej lepszej okazji i tak ją zdradził z jakąś randomową rosyjską lalunią. ale katia nie miała uczuć, kierowała się tylko i wyłącznie instynktami, a pożądanie do gabriela było tak czy inaczej bezsprzeczne - jak chcesz, mam tableteczki szczęścia. myślisz, że bez nich byłabym taka super szczęśliwa, radosna i uśmiechnięta na tym... czymś? - zapytała rozbawiona i wręczyła jej ukradkiem tableteczkę kolorową.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Sie 27, 2021 9:05 pm

    wszyscy jej współczuli, a to gabrielowi trzeba było współczuć bo dani jak się wkurwi to nie ma żartów xd może mu zrobić coś he he.
    - tabletki szczęścia? - uniosła brew słysząc jej propozycję - to dlatego zawsze wychodzisz tak dobrze na zdjęciach - stwierdziła i schowała tabletkę we wnętrzu dłoni - myślisz, że jak popiję to szampanem będzie okej? - nie była taką wytrawną ćpunką jak katia czy szarlot.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Pią Sie 27, 2021 9:12 pm

    to nie katii problem jeżeli zrobi coś gabrielowi, bo jej to wcale nie interesowało xd mogła mu zrobić najgorsze rzeczy ever xd a katia nie przejmie się dani ani tym, że zapewne na nią będzie zła. nie jej wina, że gabriel wolał katię tego wieczora - tak, będzie idealnie. wcześniej też tak zrobiłaś i byłaś przeszczęśliwa - puściła do niej oczko - jak chcesz, mogę ci odpalić więcej tych tabletek szczęścia - zaproponowała ściszonym głosem.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Sie 27, 2021 9:40 pm

    miały inne wymagania co do gabriela xd katia chciała go po prostu przelecieć, a dani... cóż dani chyba fantazjowała o księciu z bajki i liczyła na to, że zmieni jego podejście. jakże się przeliczyła biedaczka! - jeśli mówisz o moim wieczorze panieńskim to nie pamiętam - zasmiała się. chociaż ślub się nie udał to wieczór panieński był całkiem miłym wspomnieniem, z tego co pamiętała xd - moge wziąć więcej na raz? - dopytywała.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Pią Sie 27, 2021 9:43 pm

    to tak samo jak z jo i theo xd jo górnolotnie chciała zmienić theo, ale jej nie wyszło! ups. biedaczka indeed - nie, jedną tylko, bo w połączeniu z alkoholem daje dobrego kopa. jedna zawsze wystarcza na początek, a potem jeżeli bedziesz oczywiście chciała, to możesz wziąć drugą, ale to już na własną odpowiedzialność - puściła do niej oczko - mówię o tym, że odpalę ci na przyszłość olivia - napiła się szampana.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Sie 27, 2021 9:57 pm

    jo to jo, a dani to dani xd
    - okej, w takim razie jedna - pokiwała głową i wzięła tabletkę po czym popiła ją szampanem czekając na efekty, których jeszcze nie było - długo będę czekać? - zapytała nerwowo ściskając kieliszek w dłoni - och, jak będe chciała to się do ciebie zgłoszę, w przyszłości - wyjaśniła szybko. nie wiedziała jak się bierze narkotyki to nie wiem czego katia się spodziewała xd
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Pią Sie 27, 2021 10:00 pm

    obie próbowały, nie wyszło, taka konkluzja.
    - do dna - sama dopiła swój kieliszek a potem wzięła drugi od kelnera - musisz poczekać parę minut, zauważysz na pewno kiedy zaczną działać, gwarantuję ci to. a no i gwarantuję też to, że zaczniesz się uśmiechać do siebie jak głupia, ale to nauczysz się jak to opanowywać - wyjawila jej tajemnicę konsekwencji brania dragów.

    Sponsored content

    OXO Tower Restaurant Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 6:00 pm