OXO Tower Restaurant

    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty OXO Tower Restaurant

    Pisanie by faye mayhew Nie Cze 27, 2021 6:44 pm

    First topic message reminder :

    OXO Tower Restaurant - Page 4 R838d8664cd879d86161f7b9f7a16f151?rik=yXcDdW8e5VZ4BA&riu=http%3a%2f%2fhero-and-leander.com%2fwp-content%2fuploads%2f2016%2f04%2fOXO-Tower-Restaurant-1024x682
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by mateo catalano Pią Lis 19, 2021 10:33 pm

    może jeszcze zdołałby się jakoś opanowac, ale kiedy tak bardzo się do niego zbliżyła to zapomniał o wszystkich powodach, dla których nie powinni tego robić. prawdą było, że ciągnęło ich do siebie i być może los od samego początku nie chciał, żeby byli tylko kumplami. tylko friends with benefits hehe.
    - chodźmy - zgodził się i wynajęli nawet pokoj w hotelu (nie za drogim), bo zanim dojechaliby do st. albans to już by ostudziły się ich zapały. zrobili w hotelu dużo niegrzecznych rzeczy, a kiedy mateo wytrzeźwiał to nie był przekonany czy to był dobry pomysł. zacznę next!
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 9:29 pm

    jarmark w st albas dobiero sie zaczal, a ona juz miala go dosyc I musiala wyjechac zeby troche odpoczac od miasta. stala przy barze I czekala na drinka.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 9:31 pm

    katia nie lubiła aż tak bardzo tej świetnej świątecznej atmosfery, bo dosłownie wszędzie otaczała ją słodycz i miłość. przyszła tu na kolację, dla rozrywki i zauważyła od razu florence. podeszła się przywitać - cześć florence, miło cię widzieć - zamachała na barmana i poprosiła mocnego drinka z wódką.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 9:53 pm

    dyskretnie rozgladala sie w poszukiwaniu jakiegos towarzystwa. bardziej miala nadzieje, ze dojrzy jakiegos przystojniaka, ale katia tez nie byla zla. - czesc, ciebie tez - nawet laskawie sie usmiechnela do niej.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 9:56 pm

    katia nie była zła, bo katia mogła się z nią napić. może niekoniecznie mogła ją przelecieć ale dobra katia nie jest zła xd kiedy dostała własnego drinka, napiła się go - dawno się nie widziałyśmy, jak idą przygotowania do świąt? a raczej do tego wielkiego świątecznego pierdolnika? - skrzywiła się.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 10:03 pm

    to prawda xd Philip ja ostatnio dobrze przelecial wiec nie miala az takiego parcia na seks. moze nawet dobrze jej zrobi bonding z kolezanka w razie gdyby potrzebowala przyslugi. trzeba bylo dbac o relacje. - meczaco - podsumowala krotko. - wlasnie chowam sie przed tym swiatecznym pierdolnikiem - zdradzila I napila sie drinka.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 10:09 pm

    zaśmiała się na jej słowa, bo w jej ustach świąteczny pierdolnik brzmiał jakoś bardziej wykwintnie niż w ustach upadłej katii. florence przynajmniej jeszcze była jej elegancją wersją, bardziej bezczelną i bardziej dbającą o własne interesy - widzisz, to mamy coś wspólnego ze sobą - uniosła kieliszek na znak toastu w kierunku koleżanki - napijemy się razem przy stoliku i coś zamówimy? - zaproponowała.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 10:31 pm

    florence lubila udawac, ze jest bardziej fancy niz bylo naprawde. myslala, ze skoro zadaje sie z Charlotte czy George'm to jest rownie wazna. jej pewnosc siebie zdecydowanie jej pomagala.
    - jak widac - rowniez uniosla szklanke do gory w ramach toastu. - mam ochote na cos lzejszego - usmiechnela sie znaczaco I przetarla nos. skoro sie juz spotkaly to mogly sie zabawic!
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 10:41 pm

    fake it till you make it jak to mówią xd
    uśmiechnęła się również, bo już wiedziała o co jej chodzi - hmm, w takim razie musimy iść razem przypudrować noski. masz szczęście, bo wzięłam co nie co pudru, żeby móc to zrobić, zapraszam - wstała na chwilę ze stołka barowego, żeby wziąć ją pod rękę i razem poszły do łazienki, gdzie zamknęły się w jednej z kabin - chcesz pierwsza? - zapytała podając jej torebeczkę z wiadomo z czym.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 10:48 pm

    dokladnie xd
    - wspaniale - powiedziala zachwycona I dopila swojego drinka. Charlotte ostatnio nie byla chetna do takich zabaw wiec florence bardziej docenila teraz towarzystwo katii. - zawsze przygotowana - pochwalila ja I chwycila torebeczke. nasypala sobie troche proszku, ktory ulozyla w ladna linie I od razu wciagnela. - tego mi brakowalo - odchylila glowe do tylu I oparla ja o sciane.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 10:52 pm

    - w takim razie cieszę się, że sprawiłam ci przyjemność - sobie też za chwilę nasypała trochę proszku, bo tego jej też brakowało. lubiła od czasu do czasu wciągnąć coś dobrego, bądź wziąć na język i odpływać gdzieś później w sali vip, pijąc szampana - mogę ci dać jedną na zaś jak nie masz na dzisiaj - zaproponowała, bo była jednak dobrą koleżanką i się lubiła dzielić dragami xd
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 11:06 pm

    - tyle mi chyba wystarczy - usmiechnela sie pod nosem. zrobilo sie jej przyjemnie. ale nie na tyle przyjemnie by byla sklonna bawic sie sama. miala rano jakies obowiazki, ktore musiala spelnic. pewnie bylo to spotkanie na temat swiatecznego wystroju w palacu. nie chciala tego schrzanic! nie po to sie tak z Charlotte staraly by zaimponowac georgeowi.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by katia ivanovna Sro Gru 08, 2021 11:11 pm

    - okej okej, w takim razie jedna kreseczka jeszcze i idziemy się napić. a przy okazji zjeść dobrą kolację - zarządziła zadowolona, zrobiło się jej na pewno dobrze jeżeli chodzi o wciąganie kreski. schowała resztę z powrotem do torebki - wracamy moja droga towarzyszko niedoli? - zapytała spoglądając w lusterku czy nie ma przypadkiem brudnego nosa.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by florence wright Sro Gru 08, 2021 11:23 pm

    - wracamy - poprawila swoj makijaz I poszly bawic sie dalej.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 7:20 pm

    były dzisiaj urodziny ich ojca, więc zwołał zapewne całą familię na jednej wielkiej kolacji i kazał im tu siedzieć posłusznie. franek akurat teraz siedział przy barze i pił szampana.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by annie cruz Pon Gru 13, 2021 7:32 pm

    haha faktycznie xd dziwne, że byli w stanie siedzieć wszyscy przy jednym stole. jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia. annie podeszła do baru, żeby zamówić kolejną butelkę wina do stołu.
    - izolujesz się? - zaczepiła go.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 7:37 pm

    dlatego było mi to na rękę, żeby zacząć frankiem xd było zapewne bardzo ale to bardzo dziwnie, jednak każdy zachowywał pozory ze względu na blaisa i jego szczęście. wszyscy się sztucznie do siebie uśmiechali, przyjechała nawet jego siostra z florydy, która już była dorosła (była w sumie w wieku franka i nico! o ile dobrze liczę skoro miała wtedy 10 lat) franek spojrzał na annie i się uśmiechnął - niee, po prostu piję szampana i wracam do stołu, chwila oddechu od ciotki harriett - zażartował, może to była męcząca ciocia xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by annie cruz Pon Gru 13, 2021 7:41 pm

    nie pomyślałam o tym i wybrałam ich randomowo xd jeśli siostra blaise'a miała 10 lat na poprzedniej generacji to chyba była o 10 lat starsza od nico i franka xd
    - oochh nieee, nie chcesz odpowiadać na kolejne pytanie o to gdzie jest twoja dziewczyna? - zaśmiała się z ciekawskiej ciotki harriett, której tylko romanse w głowie. dobrze, że annie już odbębniła opowiadanie o george'u. pewnie harriett była zawiedziona, że książę nie zaszczycił ich dzisiejszego wieczoru, ale miał ważniejsze zobowiązania. a przynajmniej annie tak powiedziała, bo już samo opowiadanie o nim w obecności francoisa było dziwne. co dopiero jakby siedzieli przy jednym stole.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 7:47 pm

    wiem, potem sobie już po napisaniu posta policzyłam jeszcze raz że mi się nie zgadza, anyway xd może miał drugą siostrę, jeszcze młodszą i była w ich wieku, tak postanawiam.
    - taaak, dokładnie tak. nie wiem co już mam odpowiadać na te pytania. a jak mówię jej, że nie mam dziewczyny, to ona mi odpowiada, że ona już w moim wieku miała dawno męża i dziecko i w ogóle drugie miała w drodze... - machnął ręką i się roześmiał. ciotka harriett była ciekawostką tego wieczoru ale nie miał na nią żadnego wpływu - ale za to jej mąż jest przecudowny i leje mi dużo alkoholu do kieliszka - to też było dla niego zabawne.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by annie cruz Pon Gru 13, 2021 7:53 pm

    państwo joyce dorzucali sobie nowe dziecko raz na 10 lat xd prezent na każdą okrągłą rocznicę.
    - cóż, nikt tego nie powie głośno, ale harriett była puszczalska i dlatego wpadła w wieku dziewiętnastu lat - zdradziła mu w tajemnicy i z totalnym rozbawieniem, zapominając chyba, że annie też była puszczalska i wpadła z francoisem xd mniejsza o to. zerknęła na gości zebranych wokół stołu. - ach no tak. przecież to twoje pierwsze spotkanie z nimi, prawda? - pstryknęła palcami.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 7:59 pm

    dokładnie tak xd
    - naprawdę? no proszę proszę, wkurzająca ciotka harriett, kto by się spodziewał - zaśmiał się, spoglądając na nią, męczyła pewnie już kogoś innego z rodziny o jakieś totalne bzdury! - oczywiście, że tak. ojciec pierwszy raz dopuścił mnie do całej rodziny i zrobił to tylko dlatego, że ma dzisiaj urodziny i chciał, żeby wszyscy poznali jego syna. znaczy drugiego syna - poprawił siebie samego, bo przecież nico już znali xd o ile nico nie leżał gdzieś zjarany w kącie - a tamta młoda to kto - wskazał na jakąś randomkę.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by annie cruz Pon Gru 13, 2021 8:17 pm

    - wcale nie jest taka wkurzająca. jest kochana jak już się ją lepiej pozna - zapewniła go, bo harriett nie robiła dobrego pierwszego wrażenia, ale zyskiwała przy bliższym poznaniu. pokiwała głową. - to wciąż popierdolone - podsumowała poetycko. tym dziwniejsze były takie rodzinne spędy jeśli była świadoma swojego małego sekreciku z francoisem. zerknęła na dziewczynę wskazaną przez franka. zmrużyła oczy. - to chyba kelnerka? - zgadywała, ale nie mogła stwierdzić na pewno. dziewczyna pewnie flirtowała z nico i zajęła miejsce annie przy stole.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 8:21 pm

    - może kiedyś jeszcze się zobaczymy bo coś mi się wydaje, że minie sporo czasu zanim da mi spokój. już wiem, że ojciec dał jej mój numer, żeby do mnie dzwoniła, bo ona chce być na bieżąco z tym czy już sobie znalazłem żonę - zaśmiał się i napił szampana. spojrzał na dziewczynę jeszcze raz - a faktycznie, kelnerka. nico szybko przeszła ta cała faye - machnął ręką. to było chyba typowe dla braci, że raz się zakochiwali, raz odkochiwali - a twoja mama jak sobie radzi? - spojrzał na maddie.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by annie cruz Pon Gru 13, 2021 8:40 pm

    - taak? ja tez chcę być na bieżąco, możemy robić telekonferencje - wymyśliła zerkając na niego z niecnymi myślami. - nico nie rozmyśla nad swoimi rozstaniami i nie pisze smutnych piosenek - zażartowała. wiadomo o kim tu mówiła. poza tym annie wydawało się, że nico i faye rozstali się już dawno temu i to normalne, że teraz flirtował z innymi dziewczynami. tym bardziej, że zawsze był przystojniakiem, na którego zwracały uwagę dziewczyny. - hm? z czym? - spojrzala również na nią.
    francois joyce

    francois joyce

    paryż
    prawo
    troublemaker
    25

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by francois joyce Pon Gru 13, 2021 8:44 pm

    - a co, jesteś o mnie zazdrosna, że tak bardzo chcesz robić sobie telekonferencje z ciotką harriett i ze mną? - zapytał się jej z cwaniackim uśmieszkiem na ustach. nikt prócz nich na szczęście nie wiedział co ich łączyło i miał nadzieję, że nikt się nigdy o tym jednak dalej nie dowie - ty za to za niego nadrabiasz - zażartował dolewając sobie szampana do kieliszka - z tym całym spędem. że na przykład ja tu jestem - chciał wybadać reakcje maddie.

    Sponsored content

    OXO Tower Restaurant - Page 4 Empty Re: OXO Tower Restaurant

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 9:30 am